Pozujący chłopak

Zobacz jakie tendencje w modzie dla panów panują w 2014 roku

Teraz sporo mężczyzn chce codziennie wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie jedynie jeansy i parę podkoszulków na szczęście często są już jedynie wspomnieniem.

Mężczyzna przy samochodzie
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy Ty również chcesz być modny na co dzień, bez wątpienia ten tekst jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Jeśli tylko masz chwilę czasu, zdecydowanie powinieneś zobaczyć, jakie nadchodzą trendy na 214 rok.

Jeśli chodzi o kolory, w modzie męskiej zwykle nic wielkiego się nie zmienia. Również w dwa tysiące czternastym roku wielce modne będą przede wszystkim kolory czarny oraz biały. Faceci nie mają aż tak wielkiej wyobraźni kolorystycznej jak kobiety i nie zawsze są w stanie odpowiednio dobrać ze sobą konkretne kolory.

Kiedy Ty również należysz do takich mężczyzn, wówczas bez wątpliwości powinieneś postawić przede wszystkim na klasykę – moda męska wręcz uwielbia takie kolory jak czarny, beżowy czy biały. Również szary praktycznie zawsze nieźle się sprawdzą.

Takie kolory na pewno są ponadczasowe, dlatego jeżeli zdecydujesz się na ubranie w takich właśnie kolorach, wówczas ryzyko

Mężczyzna w kożuchu
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

zaliczenia modowej wpadki jest niemalże zerowe. Niejednokrotnie projektanci stawiają również na bardziej odważne kolory takie jak dla przykładu czerwień, żółty czy niebieski – jednakże pamiętaj, że takie mocne kolory powinny być tylko malutką częścią Twojego codziennego stroju. Jeżeli lubisz odważne kolory, wówczas możesz je zaakcentować w swoim stroju na przykład na szaliku. Jeżeli chodzi o krój poszczególnych ubrań, warto zauważyć dwie rzeczy.

Po pierwsze latem wielce popularne będą spodenki w kwiaty – im bardziej luźne, tym praktycznie lepiej. Jeśli już teraz natomiast myślisz o skompletowaniu cieplejszej garderoby, kategorycznie musisz wiedzieć jedno – do łask wracają dwurzędowe garnitury. W modzie męskiej elegancka jest chyba zawsze w modzie, dlatego kupno dwurzędowego płaszcza kategorycznie będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Kiedy tylko zastosujesz się do tych łatwych wskazówek zaprezentowanych w tym artykule, wtedy niewątpliwie będziesz bardzo modnym facetem w roku 2014.