Lakiery do paznokci, manicure

Zobacz jak modnie malować paznokcie w porze jesiennej

Lato powoli odchodzi. Sierpniowe noce bywają o wiele zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura też zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, bez wątpienia jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już jedynie ostatnie podrygi lata, które pomału zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A jest to niezwykła pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zaskoczyć. Słońce jeszcze wtedy porządnie świeci, a natura przebiera się w królewskie kolory: złoto i purpurę. W sadach dojrzewają piękne jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I dokładnie tego typu kolory natury panują w jesiennej modzie. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetykach muszą się pojawić elementy złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Również standardowe kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeżeli chodzi o nasze paznokcie, to razem z upływem lata, rezygnujemy z miętowych oraz soczystych kolorów, na rzecz bardziej zdecydowanych barw. Polecane propozycje: .

Na naszych paznokciach królować będzie złoto, apetyczna czekolada i wszelkie odcienie fioletu. Oczywiście, mile widziana jest zawsze tradycyjna czerwień, która w połączeniu z takim samym kolorem na ustach, stworzy superkobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to odcienie głębokie, intensywne oraz ciemne. Tę zmianę zauważymy na pewno u naszej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takiej palecie odcieni.

Ale jednokolorowy manikiur to nie jest jedyna opcja na nadchodzącą jesień. Nieustannie bardzo popularne są ciekawe aplikacje na paznokciach. Im bardziej zwariowane, tym lepiej! Wprawione specjalistki w tej dziedzinie mogą zrobić nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie małe dzieła sztuki możemy sobie wykonać też w domowym zaciszu. Tym bardziej, że teraz dostęp do profesjonalnych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest niezwykle łatwy. Mnóstwo tego typu rzeczy jesteśmy w stanie bez problemu kupić w sieci.

Bardzo efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dopasujmy kolory do naszego stroju lub, dla spotęgowania efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę. Dla zainteresowanych: marka alfaparf.