converse

Wykreujmy własny styl

Mnóstwo osób na oślep podąża za modą, zostawiając po drodze własne „ja”. Tego typu chorobliwe uwielbienie dla tego, co jest obecnie na topie, nie jest zbyt korzystne. Każdy z nas posiada charakterystyczną budowę, a także odmienny charakter.

Odróżniamy się od siebie modelem życia, postrzeganiem świata, emocjami. dobrze jest z tego wielkiego tobołka, jakim jest dzisiejszy świat mody, bez presji wybierać elementy dla siebie. Nie we wszystkim będzie nam do twarzy. Dlatego powinniśmy znaleźć jedyny w swoim rodzaju styl.

Na nasze szczęście, na naszym rynku znajdziemy dużo różnych marek, które mogą zaoferować nam interesujące rozwiązania. Każdy producent z branży odzieżowej pragnie wykreować charakterystyczny styl, z którym konsumenci mogą się utożsamiać. Można ubierać się tylko w ulubionym sklepie, ale można też łączyć modele znanych firm, takich jak Solar. (ekstra źródło: koszulki kobiece) Za każdym razem decydujmy się na takie rzeczy, w których dobrze się czujemy i które idealnie na nas leżą. To są najistotniejsze kryteria podczas zakupów.

Niekiedy przejmujemy się poglądami innych ludzi. Ale miejmy na uwadze fakt, że wśród naszych „doradców” nie zawsze znajdują się osoby, które na co dzień zajmują się modą. Jeżeli zatem nasza znajoma zamierza nas przekonać, że trampki na koturnie są ohydne, my nie musimy brać sobie do serca jej opinii. Najważniejsze jest, czy tego typu obuwie nam odpowiada. Jeśli to właśnie cześć naszego stylu, nie dajmy się zniszczyć hejterom i ubierajmy to, na co mamy chęć. Sprawdź:

Ta sama reguła tyczy się dodatków. To nasza prywatna sprawa, czy podobają nam się kobiece bransoletki z rzemyków, czy preferujemy eleganckie srebro na ręce. Jeśli już znaleźliśmy swój styl, bądźmy mu wierni. Powinniśmy również być pewni siebie. Jeśli sami do końca nie zaakceptujemy naszej zewnętrzności, pozostali ludzie bardzo szybko to poczują. Będziemy łatwym obiektem drwin, gdyż, wybierając odmienność, nie jesteśmy do końca przekonani o słuszności tego wyboru. Nie zapominajmy, że świat byłby strasznie szary, gdyby wszyscy byli identyczni. To właśnie oryginalne jednostki, które nie boją się stąpać własną ścieżką, powodują, że staje się on taki barwny.
Źródło: