na wojnie o młodość wszystkie chwyty dozwolone

Kwas hialuronowy stanowi jeden z najpopularniejszych a także najbardziej skutecznych składników zawartych w kosmetykach, które mają za zadanie spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z środków pozyskiwanych na bazie kwasu, które mają za zadanie spowolnić procesy powstawania zmarszczek.

Continue reading „na wojnie o młodość wszystkie chwyty dozwolone”

Mezoterapia stosowana- czyli sposób hamowania formowania zmarszczek

Dziś, kiedy tak ogromną wagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego, często powstają nowe metody poprawy wizerunku. Jedną z popularnych ostatnio procedur polepszania wyglądu skóry jest mezoterapia. Procedura ta znakomicie wstrzymuje starzenie się i powstawanie zmarszczek.

Continue reading „Mezoterapia stosowana- czyli sposób hamowania formowania zmarszczek”

Medycyna estetyczna niejednej z nas pozwoli znowu poczuć się atrakcyjną!

W kolejnych wiekach ideały piękna ulegały silnym zmianom. Dzisiaj za piękne i pełne seksapilu postrzegane są te przedstawicielki płci pięknej, które mogą pochwalić się idealnie gładką twarzą , na której nie uda się wypatrzeć zmarszczek i malutkich choćby zmian. Niestety, upływający czas, stres i ogromne tempo życia życia odciskają na twarzy wyraźny ślad.

Continue reading „Medycyna estetyczna niejednej z nas pozwoli znowu poczuć się atrakcyjną!”

Jakie nowe związki i techniki proponuje paniom współczesna kosmetologia.

Współczesna kosmetologia oferuje coraz więcej możliwości paniom, jakie pragną ładnie i młodo wyglądać. Będzie to dotyczyć nie tylko nowych związków, pozwalających na otrzymanie niezwykłych efektów, ale także nowoczesnych technik, przykładowo takich jak coraz chętniej używane lasery. Do tego typu technik można także zaliczyć nici liftingujące, pozwalające na znaczną poprawę wyglądu skóry bez konieczności stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych.

Continue reading „Jakie nowe związki i techniki proponuje paniom współczesna kosmetologia.”