images

Zapoznaj się z zabiegami chirurgi estetycznej, które powinnaś mieć na względzie

Każda pani chce atrakcyjnie wyglądać. Jeśli od pewnego czasu najchętniej nie patrzyłabyś w lustro, ponieważ coraz więcej mankamentów urody zaczyna ci doskwierać, może czas rozważyć zabiegi medycyny estetycznej. Są coraz bardziej popularne, gdyż przynoszą fantastyczne rezultaty i pozwalają znowu poczuć się dobrze w swoim ciele.

Dr hab. N. med. Maciej Kielar
Autor: Medicover
Źródło: Medicover

Jednym z niezmiernie polecanych zabiegów jest laser frakcyjny Warszawa. To urządzenie ablacyjne o wszechstronnym działaniu, co oznacza, że można go wykorzystać na wiele różnych metod. Znakomicie zmniejsza zmarszczki, również te głębokie, jednocześnie wygładzając skórę. Sprawia, że cera prezentuje się o wiele promienniej i młodziej, jest gładka i jędrna. Laser pomaga również w usuwaniu zmian potrądzikowych, jakie są częstą trudnością oraz wielkim powodem kompleksów.

Ponadto jest doskonałym rozwiązaniem dla pań po ciąży, które borykają się z rozstępami. Laser umożliwia szybki powrót do normalnego życia, gdyż powoduje wyłącznie nieduże termiczne uszkodzenia, które momentalnie się goją. Daje stałe efekty, toteż nie trzeba go powtarzać. Oczywiście warto jeszcze raz skorzystać z jego plusów po około dziesięciu latach, by skóra na nowo odżyła i odzyskała młodszy wygląd.

Jeżeli twoim kłopotem nie są zmarszczki, lecz nadmierne owłosienie albo wrastające włosy, które potrafią naprawdę uprzykrzyć życie, niezbędna ci epilacja laserowa Warszawa (więcej na ten temat). Po trzech, maksymalnie 6 zabiegach, możesz pozbyć się niechcianego owłosienia oraz cieszyć się idealnie gładką skórą. Nie boli i usunie tak samo włosy grube, i ciemne, jak również te jasne, delikatniejsze. Jedyną przeszkodą są włosy siwe, na które nie zadziała. Przez okres miesiąca przed zabiegiem nie możemy używać żadnych metod depilacji.

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Autor: Future PR
Źródło: Future PR

Medycyna estetyczna Warszawa pomoże ci odzyskać pewność siebie. Jeśli planujesz wizytę w klinice, wybierz sprawdzony gabinet, który wykorzystuje nowoczesne oraz profesjonalne narzędzia, a ekipa specjalistów ma stosowną wiedzę i doświadczenie, by realizować zabiegi. W przeciwnym razie możesz głęboko się zawieść, a przecież nie po to idziesz do kliniki, by poczuć się znacznie gorzej. Postaw na słynne salony medycyny estetycznej, a będziesz usatysfakcjonowana z efektów pozwalających ci czuć się znakomicie.