Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku

Zachować młodzieńczą świeżość skóry

W idealnym świecie masz odpowiednio dużo czasu na wypoczynek oraz aktywność fizyczną. Twoje ciało prezentuje się idealnie. Cieszysz się ze swojej kobiecości.Marzenia? Cóż, zwykle okazuje się, że tak…
A przecież jesteśmy świadomi, że młody wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. Z tego powodu dobrze jest częściej z większą czułością zająć się sobą.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, i dlatego wszyscy chcemy wyglądać młodo. Służy to nie tylko ogólnej satysfakcji, ale także zdobyciu lepszej pracy, utrzymaniu pozycji zawodowej czy kontaktów towarzyskich.Wspaniałe rezultaty w odmładzaniu twarzy i ciała, oferuje nam dziś medycyna estetyczna. Zabiegi, które polegają na poprawie gęstości skóry, to dla wielu spełnienie marzeń. Nie dość, że przywracają pacjentom atrakcyjny wygląd, to dodatkowo zabezpieczają ich przed przedwczesnym starzeniem.

Kobieta, pielęgnacja skóry na szyi
Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com
Spora część pacjentów nie jest w stanie pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po zabiegu chirurgicznym. Wówczas jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2. Laserem napinamy skórę, sprawiamy, że jest świeża i napięta.
Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn potrądzikowych.

Jeżeli publikowany artykuł wciągnął Cię zupełnie, to sprawdź również odmienny pomocny link (https://facetaria.pl/maszynki-do-golenia-na-zyletki/1343-edwin-jagger-maszynka-do-golenia-na-zyletki-de89ba11bl.html), który zapewne posiada równie absorbujące informacje.

Zmarszczki, rozstępy tudzież widoczne pory, nareszcie przestaną nam spędzać sen z powiek (ciekawa historia na

* W krótkim czasie po zabiegu możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia oraz obrzęk.
* W trakcie 1 – 3 dni może wystąpić niewielkie zbrązowienie skóry, związane z procesem usuwania uszkodzonych tkanek.
* Kilka dni po zabiegu występuje powierzchowne złuszczenie naskórka.
*Wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi.
* Zalecane jest stronienie od sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni a także unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po zabiegu.
* Czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gładka skóra to marzenie każdego
Autor: SHAR-POL
Źródło: SHAR-POL
Nie mamy wpływu na mijający czas. Jednakże zewnętrzne oznaki starzenia możemy wyraźnie opóźnić. Nieustanne życie w biegu odrzuca długie operacje i da się zauważyć, iż przyszłość chirurgii plastycznej leży w małoinwazyjnych zabiegach, regularnie przeprowadzanych nawet co 1,5 roku, które nie wiążą się z dłuższą rekonwalescencją niż 3-5 dni. Zapotrzebowanie na usługi medycyny estetycznej nie minie, a będzie wręcz odwrotnie. I nie ma w tym nic złego – każdy pragnie być ładny, młody i bogaty. Marzenia te nigdy nie ulegną zmianie.