Z jakiego powodu „puszyste” kobiety nie powinny się martwic swoim rozmiarem?

Uznaje się, że dzięki stosownie dobranemu ubraniu, można by ukryć niedoskonałości figury i podkreślić zalety. Zasada ta tyczy się nie tylko pań, które mają szczupłą figurę.

jordan retro w akcji

Autor: K.M. Klemencic
Źródło: http://www.flickr.com
To jest także idealna metoda dla osób „puszystych”.
Tutaj trzeba podkreślić, że znaczna waga nie w każdym przypadku jest wynikiem zbyt obfitego odżywiania się. Motywem mogą być też różnego typu choroby lub aspekty genetyczne. Niezależnie od prawdziwych powodów, tego typu osoby mogą posiadać problem z odnalezieniem komfortowych spodni czy też odpowiedniego swetra. Dlatego też dla takich osób stworzono sklepy oferujące odzież x*XL, np. 5xl shirt. Trzeba tu podkreślić, że odzież dla osób „puszystych” nie w każdym przypadku jest polecana kobietom w ciąży, gdyż odzież dla nich nie może uciskać brzucha, a sklepy sprzedające odzież dla osób „puszystych”, mają inne zadanie niż te sprzedawane dla kobiet spodziewających się potomstwa.
Osoby „puszyste” mogłyby zacząć robienie zakupów od nabycia właściwej jakości bielizny. Przykładowo dobrze dobrany stanik mógłby uwydatniać i podwyższyć biust – będzie przez to skupiał spojrzenia na największym atucie. Co ciekawe, prawidłowo wybrany stanik może spowodować, że ludzie będą posiadali wrażenie węższej talii. Osoby, które mają szeroką klatkę piersiową, nie powinny obawiać się prezentować biustu, który będzie eksponowany przy pomocy stanika usztywnianego lub push-up.

Należałoby też mieć świadomość, że istnieją wyszczuplające majtki, które mogą zasłonić brzuch oraz zmniejszyć wałeczki. Przy wybieraniu koszuli i jeansów należy pamiętać, aby wybrać przejrzyste barwy powyżej pasa, a ciemnie poniżej.