Koszulka z nadrukiem

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. Oznacza to, że ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery znane powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest cytowane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można bowiem określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy.
Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki prinidea z nadrukiem są w dzisiejszych czasach nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami. Ich oryginalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, a oznaczone koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.

Wzbudzające pozytywne emocje T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny napis.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Racja nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”