Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Wyjątkowe właściwości odzieży skórzanej.

Rzeczy ze skóry darzone są wielką popularnością od setek lat. Produkowane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystywane są do wyrobów kurtek, portfeli, szelek, rękawic, tapicerek samochodowych, oraz w nowoczesnej technologii oraz sztuce i dekoratorstwie. Skóra jest materiałem bardzo plastycznym i delikatnym, a zarazem wytrzymałym i odpornym na zniszczenia. Najpopularniejszą odzież skórzaną i dodatki produkuje firma Wittchen, a sklep wittchen darzony jest przez konsumentów bardzo dużym uznaniem i popularnością wśród zwolenników wyrobów skórzanych.
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Marka Wittchen.

O niezwykłych właściwościach wyrobów marki Wittchen wiadomo od dawna. Ta polska firma założona została trzynaście lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który, wspólnie z producentami wschodnimi sprowadził w Polsce wyjątkową linię galanterii skórzanej Italy. Od ponad dwudziestu lat firma wypuściła na rynek setki serii darzonychbardzo dużą renomą oraz wzięciem, a ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przekształciła się w spółkę akcyjną.

Co znajdziemy w ofercie Firmy Wittchen?

Pomimo tego, że co roku zmianie ulegają trendy w modzie, niektóre produkty są nieśmiertelne oraz pozostają zawsze modne. Do takich na pewno zaliczają się płaszcze wittchen . Idealne deszczowe dni, skutecznie zabezpieczą nas przed chodem i deszczem. Z wyjątkiem przyjemności z noszenia są przede wszystkim dokładnie uszyte, a najwyższa jakość skór cielęcych powoduje, że płaszcze te będą idealną inwestycją na długie lata. Na coraz mroźniejsze polskie zimy polecić z pewnością można torebki wittchen , wśród różnych stylów, krojów i kolorów z pewnością każda z Pan odnajdzie coś dla siebie.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Wyroby ze skóry są niezwykle trwałe, wie o tym każdy, kto ma w swojej garderobie przynajmniej jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z dobrej gatunkowo skóry. Nie musimy się przejmować modą oraz przemijającymi trendami a komfort noszenia jest nieporównywalny z żadnym innym materiałem. Dodatki i odzież skórzana dostosowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i sprawia, że płaszcz czy kurtka nie jest zwyczajną odzieżą. Galanteria wykonana ze skóry np. portmonetki czy paski na pewno staną się idealnym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi