Fryzjer dzisiaj, czyli strzyżenie, farbowanie, modelowanie.

Fryzjer to ten fach, który nigdy nie popadnie w zapomnienie. W szczególności kobiety lubią korzystać z fryzjerskiego kunsztu. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie odświeżenie imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak promienniej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą cudownych dłoni fryzjerów, którzy używają do tego coraz bardziej wymyślnych metod.

Continue reading „Fryzjer dzisiaj, czyli strzyżenie, farbowanie, modelowanie.”

Dziwne zabiegi upiększające

Panie podobno potrafią cierpieć, gdy w zamian mogą stać się urodziwe. Bolesne zabiegi, balsamy z ptasim guanem – to nic strasznego. Depilacja gorącym woskiem to dla pań typowy zabieg kosmetyczny. Mało tego – w dzisiejszych czasach oddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy gładkie.

Continue reading „Dziwne zabiegi upiększające”

Zatrzymaj młodość na dłużej

Znacie kogoś, kto nie pragnąłby być na zawsze młody? Ta niezwyciężona chęć zatrzymania młodości zajmuje ludzkość od wielu stuleci. Ludzie od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego bajkowym cechom skóra pozostaje dłużej jędrna i nawodniona.

Continue reading „Zatrzymaj młodość na dłużej”

Jak pielęgnować włosy?

Atrakcyjny wygląd ma w dzisiejszych czasach ogromne znaczenie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielki ma on wpływ na naszą codzienność. Wiele mężczyzn i kobiet otwarcie przyznaje się do faktu, że w pierwszej kolejności biorą pod rozwagę na atrakcyjność.

Continue reading „Jak pielęgnować włosy?”