Damskie obuwie sportowe

W jaki sposób ubierać się, by wyglądać szczupło

Która z nas nie pragnęłaby odebrać sobie kilku niepotrzebnych kilogramów bez dużego wysiłku? Oto parę nieskomplikowanych trików, które bez zbytniej fatygi odejmą naszym niewieścim kształtom nieco nadmiaru. Panie kochają torebki, do ich kupna nie ma potrzeby żadnej z nas namawiać. Jeżeli jednakże chcemy wyglądać szczupło, musimy przestawić się na większe torebki.

Mokasyny
Autor: DEICHMANN
Źródło: DEICHMANN
To prosty trik, który polega na przestawieniu baczności gabarytami torby od dużych bioder lub krągłego brzuszka. Działa tu reguła kontrastu. Pasy, ale jakie? Z pewnością w pionie. Poprzeczne dają rezultat wprost przeciwny od oczekiwanego. Optycznie wydajemy się szerszymi wraz z kierunkiem biegu linii. Ponadto lepszy efekt zapewniają pasy szersze aniżeli wąskie.

Barwy ciemne zapewniają wrażenie większej smukłości, natomiast jasne – pogrubiają. Interesującym zestawieniem są suknie albo bluzki w zestawie dwóch kolorów – czarnym i białym. Biała barwa w środku, zaś w linii talii ciemny. Zapewnia to optyczne zwężenie. To pomysł dla kobiet, które pragną wizualnie zwęzić swą talię. Dla pań narzekających na nazbyt szerokie biodra poleca się spódnice o niedużym stanie oraz rozkloszowane .

Spodnie z kantem też wyszczuplają figurę. Do rurek z kolei rekomenduje się mokasyny na obcasie – kliknij tutaj. Obszerne biodra będą znakomicie się komponować także ze spodniami. W tym przypadku najlepszym wyborem będą biodrówki. Do tego pięknie komponują się bluzeczki nie wykraczające poza stan dżinsów, w taki sposób aby widoczny był pasek.

Dla pań, które gromadzą sporzej tłuszczyku w okolicy tułowia, znakomitym wyjściem będą długie bluzeczki obwiązane w pasie szerokim pasem. Wspaniale odwróci uwagę od wypukłości w tymże miejscu i dodatkowo zawęzi optycznie niezarysowaną naturalnie linię talii.

Obfity biust też może być utrapieniem. Kobiety pragnące zatuszować klatkę piersiową powinny zakładać żakiety, przy czym pozostawiać je odpięte. Dobre efekty daje również przywdzianie bluzek w stylu kopertowym i wycięcia „w serek”. Prawidłowo dobrany ubiór potrafi zdziałać cuda i udoskonalić samą naturę. Stroju dopełni obuwie damskie – , koniecznie na wysokim obcasie. Jak się ubierać by wyglądać szczuplej? Teraz już wiesz, zatem do dzieła!