W oczekiwaniu na zimę

W jaki sposób poprawić sobie figurę za pomocą dobrze skomponowanych ubrań?

Wiele osób ma mnóstwo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I choć świetnie wiemy, że najistotniejsze jest ciekawe wnętrze, to jednakże przykładamy ogromną wagę do swojej aparycji. Tym bardziej, że dzisiejszy świat hołubi przede wszystkim młode i piękne gwiazdy.

moda w style=

Piękna figura powoduje, że jesteśmy bardziej pewni siebie, tak na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze istotniejsza jest samoakceptacja. Jeśli pokochamy siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, jakiekolwiek zdjęcie z Photoshopa w gazecie już nie popsuje nam nastroju. Powinniśmy tez wiedzieć, że można w prosty sposób modelować swoją figurę właściwą garderobą. Należy jedynie nauczyć się kilku podstawowych zasad.

Po pierwsze, musimy posiadać świadomość swych dobrych stron oraz wad sylwetki. Te obszary, które nam się nie podobają, po prostu ukrywamy, natomiast akcentujemy nasze wielkie atuty.Wybierając ciuchy, zwróćmy uwagę na ich model, materiał oraz kolor. Na szczęście, dzisiejsza moda nadchodzi nam z pomocą. Obecnie na pokazach panuje tyle trendów, że niezwykle prosto skomponować modną stylizację, a w razie dalszych wątpliwości, po prostu można skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki lub style Coacha jak .

Bardzo częstym kłopotem obu płci jest wystający brzuszek. Możemy go ukrywać na kilka sposobów. Zawsze wybierajmy górę w stonowanych kolorach. Starajmy się unikać jakichkolwiek wzorów, które mogą przykuwać uwagę do tej części ciała. Mały brzuch u pań wspaniale przykryje sukienka z baskinką. Ta sprytna fałda materiału odwróci uwagę od jakichkolwiek wypukłości i dodatkowo podkreśli piękną talię.Jeśli posiadamy zgrabne łydki, warto się nimi pochwalić, ubierając sukienki. Fasony z szerokim dołem będą świetne dla pań o bujnych biodrach i masywnych udach. Fasony retro dodatkowo cudownie podkreślają talię i dodają całej figurze kobiecego wdzięku.

Należy zwrócić wyjątkową uwagę na rodzaj tkaniny, z jakiej jest wykonane ubranie. Osoby, które borykają się z nadprogramowymi kilogramami musimy zrezygnować z dzianiny, które niepotrzebnie podkreślają fałdki. Warto również stosować odpowiednie dodatki, które odwracają uwagę od niedostatków naszej figury.