images

W jaki sposób dobierać ubrania gdy jesteś w ciąży?

Co najlepiej włożyć na siebie w czasie ciąży? Wydaje się, że początkowo nie ma o co się martwić, bo to, że jest się w ciąży jest niewidoczne, ale już w czwartym, piątym miesiącu ulega to zmianom. Twoje ubrania stają się za ciasne. Dodatkowo, szybko zmienia się Twoja sylwetka do tego stopnia, że nie wystarczy już po prostu zakupić większego rozmiaru ubrań.

Autor: Image Experts
Większość kobiet nie może, ot tak, wymienić zawartość całej szafy, warto, więc kupować z głową, a to oznacza, że ciuchy zakupione w ciąży będą ci służyć także wtedy, jak już będziesz mamą.Najistotniejsze i godne zauważenia jest to, iż nie zawsze musisz kupować zupełnie nowe ubrania. Z powodzeniem możesz zaopatrywać się także w ciuchy w serwisach internetowych czy second-handach (oferta na www). W takich sklepach nie ma tylko jednych typów ubrań, więc trafisz tam na ogrodniczki i spodnie z regulowaną talią, tuniki i sukienki ciążowe. Musisz być jednak gotowa na długie poszukiwania, bo czasami, żeby znaleźć coś idealnego potrzebujesz dużo czasu. A i wtedy nie jest pewne, czy znajdziesz to, czego szukasz. Najlepszym pomysłem, praktykowanym od lat przez wiele kobiet w ciąży jest przejrzenie szaf koleżanek. Mogą kryć się tam fajne, pięknie wyglądające ciuchy, które zostały kupione podczas własnej ciąży. W zależności, od ustaleń i relacji z daną koleżanką – możesz dostać je w prezencie lub po prostu odkupić za rozsądną cenę. A czy warto inwestować w specjalne, rekomendowane dla nas, ubrania?

Autor: MKM
Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Dziś ubrania ciążowe to szyte z solidnych materiałów dobre jakościowo rzeczy. Wiele marek zabiega, żeby szyć modne wzory, więc możesz być pewna, że kupisz ciekawy ciuch zgodny z najnowszymi trendami, dostępny w wielu różnych stylach i aranżacjach, na dowolna okazję i każda figurę. Pojawia się tylko jeden problem: pieniądze. zawsze ich brak, jednak jest wyjście, gdyż po ciąży możesz zaoferować ciuchy na popularnych portalach aukcyjnych.
Podsumowując, należy przyznać, że ciężarna kobieta ma duży wybór, ubrań. Zawsze jednak pozostaje kwestia finansowa i to, czy właśnie wolimy nowe, specjalne ubrania czy może używane? Nie jest ważne, co zadecydujemy, gdyż najistotniejszy fakt jest taki, że powinnaś ubierać się tak, jak ci wygodnie. Moda jest ważna, ale najistotniejsze jest twoje samopoczucie.
Źródło: http://www.scand-all.pl/