images

W biel się odziej

Można zauważyć, że w świecie ubrań dominować zaczęły odcienie jasne. Ubranie w kolorze białym są fantastyczne podczas skwarnych miesięcy – w ten sposób nosiciel mniej odczuwa gorąco. Ciuchy białe są dlatego chętnie wybierane przez mieszkańców krajów południowych. Według fachowców od trendów takie stroje można wdziewać również zimą.

białe sukienki w style=

Jak wszyscy wiedzą, jesień w naszym kraju to najczęściej szaruga, dlatego noszenie jasnych ciuchów może zakończyć się tragicznymi plamami – jednak jest pewien sposób. Białe ubrania, takie jak na przykład białe sukienki, mądrze jest zakładać w suche dni. Można także wdziewać je jedynie na ważne okazje. Róznorakie przyjęcia jesienią zwykle odbywają się w zamkniętych budynkach, więc znika niebezpieczeństwo związane z deszczem.

Na doniosłych ceremoniach świetnie sprawdzą się modne beżowe szpilki na dużym obcasie. Trzeba mieć na uwadze, że trzeba do nich dobrać resztę ubrań – zalecemy jednolite idee. Konfigurowanie jasnych butów z brązowymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na opak. Nie powinno się także zakładać na siebie przesadnie ujednoliconych rzeczy – warto zdecydować się po prostu na różne odcienie jasnych barw. Dobrym przykładem jest komplet: beżowe szpilki, ecru spodnie i srebrna marynarka albo żakiet. Tak wystrojona możesz udać się nawet na najszykowniejsze imprezy tej zimy!

Kiedy w naszym kraju znów zawitają gorące dni, załóż na siebie bermudy (wejdź na: . Te zgrabne spodnie wracają do sklepów – w tym roku będą na topie naturalnie modele w jasnych odcieniach. Do takiego stroju rozsądnie dopasować przewiewną górę z dynamicznymi wzorami. Letnie miesiące łączą się właśnie z takimi ożywczymi połączeniami i radością życia.

Do pakietu dorzuć stylowe dodatki w takiej samej tonacji – z bermudami współgra topowa lekka torebka z wielokolorowym wzorem. Możesz jeszcze dodać białą chusteczkę, którą można się osłaniać przed promieniami słonecznymi w skwarne dni, oraz okulary przyciemnione w podobnej stylizacji

.