Garść informacji o galanterii skórzanej.

Ciuchy oraz dodatki ze skóry posiadają swoich entuzjastów na wszystkich kontynentach. Spowodowane jest to niezwykłymi właściwościami wyrobów skórzanych, których żaden inny materiał nie posiada. W przeciwieństwie do elementów naśladujących skórę czy syntetycznych materiałów, skóra oddycha i przepuszcza powietrze, jest to nie bez znaczenia do zachowania odpowiedniej temperatury i właściwej termoregulacji. Możemy nie martwić się o spocenie się w takich ciuchach czy przegrzanie.

Continue reading „Garść informacji o galanterii skórzanej.”

Znakomite ceny cudownych butów od H&M.

Niezwykle popularne modele, które w dziale buty h&m spotkać można wraz z inicjacją kolejnej kolekcji, rozbudzają niemałe zaciekawienie tak kobiet, jak i mężczyzn. Trend w modzie męskiej, jaki pojawił się już jakiś czas temu, czyli preferowane przez mężczyzn i chłopców torby h&m. Jakiś czas temu nie budziło to zbyt dobrych konotacji w środowisku, lecz użyteczność toreb sprawia, że zwyczaje ulegają zmianom. Komfort, jakiego zaznać mogą dzisiaj też klienci h&m płci męskiej, sprawia, że torby h&m zamawiane są w większej ilości egzemplarzy. Różnego rodzaju buty h&m, zaczynając od szpilek, przez koturny aż do trampek nabyć można w nowej, wiosennej kolekcji 2013.

Continue reading „Znakomite ceny cudownych butów od H&M.”

Szukasz ubrań? Tylko H&M!

Mało kto wie, że ubrania H&M są sprzedawane już od niemalże 7 dekad. Co prawda w Warszawie pierwszy punkt handlowy tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero 10 lat temu, jednak reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do niego. Pionierski sklep H&M otwarto zaledwie 2 lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma zwała się Hennes, co w dialekcie jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa mówi, że wówczas w butikach oferowano wyłącznie produkty kobiet.

Continue reading „Szukasz ubrań? Tylko H&M!”

Bambus czy „bambus”? Parę mądrości w temacie właściwości tego przyjaznego dla środowiska materiału.

Słysząc nazwę „bambus” nasze myśli od razu kierują się do Azji. Mamy przed sobą ogromnego monochromatycznego misia spożywającego pędy rośliny zwanej właśnie bambusem. I choć może nam się wydawać, że pandy są ostatnim ogniwem łańcucha żywotności owej rośliny, to jednak populacja ludzka odgrywa tu równie wielką rolę. Leżąc na sofie i spoglądając na zasadzone w jednej z rabatek pędy bambusa i rozmyślając nad ich następymi kulinarnymi zastosowaniami, nie zdajemy sobie sprawy, że materiały, z których ubrania mamy na sobie mogą mieć w składzie właśnie ten azjatycki przysmak.

Continue reading „Bambus czy „bambus”? Parę mądrości w temacie właściwości tego przyjaznego dla środowiska materiału.”

Atrakcyjne zestawy – moda męska

Propozycje strojów dla mężczyzn na co dzień znajdziemy zarówno w tradycyjnych sieciówkach, ale i na ich stronach sieciowych. Zakupy w sklepie sieciowym są dla sporej liczby klientów bardziej komfortową opcją jednak jak nic nie stoi na przeszkodzie, by ruszyć do sklepu, to warto z tego skorzystać. Każdy mężczyzna ma prawo posiadać rozmaite wymagania, jeżeli chodzi o ubiór i akcesoria. Producenci ubrań wychodzą naprzeciw nawet wysokim wymaganiom mężczyzn i w każdym z sezonów są w stanie zaoferować coś nowego.

Continue reading „Atrakcyjne zestawy – moda męska”