Koszula z garniturem

Ubiór bożonarodzeniowy dla mężczyzny nie musi być sztywny i przewidywalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

To dość często jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że faceci mają łatwiej niż panie, bo założą garnitur, jaki pasuje prawie na każdą okazję, natomiast kobieta musi kombinować, co wybrać, żeby było najbardziej optymalnie. A weźmy na przykład okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu właściwy, co powinien wybrać mężczyzna?

popularna oferta
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest prawdą, że w okresie świątecznym zawsze trzeba prezentować wykwintnie. Takie tradycyjne zasady ubioru są bardzo zasadne, gdy chodzi o ślub czy wyjście do teatru. W przypadku świąt bardziej od garnituru ważny jest komfort. W tym okresie przecież w sumie najczęściej się relaksujemy lub mamy spotkania z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najbardziej swobodnie. Z innej strony być może każdego dnia musisz nosić garnitur ( http://mengarnitury.pl/ ), więc w święta marzysz o odrobinę swobody. Pamiętaj, jesteś w stanie sobie na to pozwolić, bo nie tylko garnitur (witryna w tym temacie) sprawi, iż będziesz się prezentował naprawdę wykwintnie. Chociaż więc mówi się, iż kobieta od nadmiaru odzieży ma gorszą sytuację, to i odzież męska potrafi sprawić wiele problemów.

Co powiesz na tradycyjny zestaw koordynowany? To pomysł na odpowiednie połączenie odrobiny elegancji i swobody. W takim zestawie jest granatowa marynarka, wełniane spodnie i biała koszula. Jeśli chodzi o obuwie, to nie ma sztywnych norm, ponieważ mogą być one czarne, ale także wiśniowe czy brązowe. W takim stroju zawsze będziecie się prezentować niezwykle gustownie. Co więcej, to niezwykle interesująca oferta dla osób, które po raz pierwszy idą na kolację do konkretnego miejsca, przykładowo może to być kolacja z przyszłymi teściami. Idealną propozycją jest także nieformalna marynarka. Taki ubiór sprawi, że będziesz wyglądał elegancko, lecz jednocześnie nie będziesz zmuszony ubierać tradycyjnej marynarki – zobacz więcej produktów.

Takie bowiem kroje niektórym wydają się po prostu nudne. Wybierz coś nieoczywistego, przykładowo oryginalną tkaninę, co pozwoli zachować smak klasyki, lecz i przemycić trochę nieoczywistego stylu. Koszula dobierz białą, zaś możesz pomyśleć o dodatkach, jak mniej formalne krawaty. A co najważniejsze pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden dopuszczalny strój, tak więc możesz eksperymentować, wiadomo jednak, że w granicach przyzwoitości, jaką definiuje uroczystość tych świątecznych dni. Nie idź w drugą stronę, bo możesz stać się zbyt eksperymentalny, co akurat w zupełności nie będzie pasować do sytuacji.