Zadbane włosy

Trendy we fryzurach na lato 2015r.

Kobiece i naturalnie ułożone – takie powinny być fryzury na lato 2015. Modne będą wszelkie długości włosów, a najważniejszym elementem stylizacji okaże się kolor. Najbardziej pożądany odcień to tzw. „brond”, czyli połączenie brązu i słonecznego blondu, jak nietrudno się domyślić w odcieniach naturalnych. Włosy koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony swobodnie się przenikały. To już nie jest dobrze znane nam ombre, gdzie kolory widocznie się oddzielały. Przejście koloru jest delikatne. Nie zapominajmy też o rudościach czy takich trendach jak granny hair.

sprawdź ofertę na Schwarzkopf Professional
Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Ale aby płomienne rudości towarzyszyły nam na pasmach jak najdłużej, powinno się stosować specjalne linie kosmetyków, ułatwiających zatrzymanie koloru. Podstawą niech będzie szampon do włosów farbowanych. Drogeryjne półki uginają się od szamponów, jednak nietrudno jest trafić na produkt, którego aplikacja nie daje żadnych efektów. Warto więc sięgać po profesjonalne produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy
Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie bez powodu odżywki i środki do stylizacji tej firmy są stosowane przez salony fryzjerskie. Jeśli więc chcemy mieć pewność, iż nasze włosy każdego dnia będą lśniące i zdrowe, a ich układanie łatwe, wypróbujmy jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów firmy Schwarzkopf. Możemy być pewne, że jeżeli raz sięgniemy po kosmetyki tej marki, na stałe zagoszczą na naszej półce. Szampon Schwarzkopf Professional zapewnia włosom natychmiast odczuwalną jaskrawość koloru, wygładzenie i poczucie mocno nawilżonych włosów.

Modne są włosy naturalne, subtelnie pofalowane, w pozornym nieładzie, zwichrowane. Ale jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby nie przypominały kasku? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Laboratoria (prolab.torun.pl/oferta/dygestorium-laboratoryjne) Schwarzkopf poradziły sobie z tymi problemami. W sprzedaży kupimy spraye bez spłukiwania i pudry, które na włosach są niewyczuwalne w dotyku, a dają efekt naturalnej objętości.

Jeżeli mimo wszystko dobrze prezentujemy się w prostych włosach, powinniśmy przed użyciem prostownicy zastosować serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko nada włosom uczucie gładkości, ale przyspieszy czas zabiegu.