Jak wyglądać dobrze w pochmurne dni

Jednym z wartych uwagi elementów naszego ubrania są akcesoria. odpowiednio dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego stylu i upodobań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z delikatnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Continue reading „Jak wyglądać dobrze w pochmurne dni”

Nadruki na letniej odzieży – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić bądź nie, ale należy przyznać, że prezentują się zjawiskowo. Zwyczajna, prosta sukienka zupełnie zmienia swój wygląd właśnie dzięki nadrukowi.

Continue reading „Nadruki na letniej odzieży – lubimy czy nie?”

Gdzie kupić najmodniejsze torebki i inne damskie akcesoria

W każdym sklepie dla pań torebki damskie mają swój odrębny dział. Nie może to dziwić, ponieważ bez torebki wyjścia z domu nie wyobraża sobie mnóstwo kobiet. W torebce zmieścimy wszystko, co jest jej potrzebne do zwykłego funkcjonowania. Pilniczek, książki, telefon komórkowy, zestaw kluczy, to zaledwie jedne z kilku rzeczy, które można w niej znaleźć.

Continue reading „Gdzie kupić najmodniejsze torebki i inne damskie akcesoria”

Producent Tally weijl jak również inne wiadomości ze świata wielkiej mody

Jedną z bardziej interesujących marek, które przeznaczone są dla młodych kobiet, które uwielbiają się nosić nieco bardziej odważnie jest Tally Weijl. Jest to światowa firma, która uznawana jest w głównej mierze w Europie Zachodniej jak również w Stanach Zjednoczonych. Obecnie ta szwajcarska firma posiada swe przedstawicielstwa w ponad trzydziestu krajach na całym świecie. Zatrudnia aż 3 tysiące ludzi.

Continue reading „Producent Tally weijl jak również inne wiadomości ze świata wielkiej mody”