Torebka damska kuferek skórzany Ynes

Torebki, na które dobrze jest przeznaczyć więcej pieniędzy

Mówi się, iż damska torebka pomieści wszystko. Telefon, tusz do rzęs czy ciekawa książka ulubionego autora – to jedynie niektóre przykłady. Ale aby dobrze pełniła swe zadanie, musi być uszyta z dobrego, trwałego materiału i mieć mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i zazwyczaj ma wpływ na jej charakter. Z tego względu panie miłością absolutną obdarzyły torebki skórzane.

Czerwona torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka jest jednym z nieśmiertelnych klasyków. Elegancka, klasyczna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej sprawdzą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku – zależnie od fasonu.Warto w nie zainwestować, ponieważ nie zawiodą nas nigdy. Podkreślmy, iż atrakcyjne ceny znajdziemy w hurtownia torebek. Tu więcej: modne portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko funkcjonalny, lecz również najmodniejszy dodatek dopełniający stylizację. Można ją nosić dla kontrastu z dziewczęcymi sukienkami, tudzież koronkami. Jej drapieżny charakter przełamią jasne, pastelowe kolory. Jeżeli ma to być stylizacja „z pazurem”, możemy połączyć torebkę z rurkami, topem z sieciówki oraz ciężkimi butami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (torebka plus buty w tym samym kolorze), toteż strój jest o wiele ciekawszy.
Do niedawna uważano, że takie modele torebek są zarezerwowane dla nastolatek, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ dziś styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. Najnowsze artykuły: .

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu tudzież prostokąta to idealny dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić na co dzień. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej elegancka i zawsze na czasie, będzie torebka w kolorze czarnym.

Obojętnie, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, gdyż torebki ze skóry naturalnej od zawsze kojarzyły się z luksusem i nic zanosi się, aby kiedykolwiek sytuacja ta uległa zmianie.