Torebka damska kuferek skórzany Ynes

Torebki, w które warto zainwestować więcej pieniędzy

Mówi się, iż damska torebka jest niczym studnia bez dna. Klucze, tusz do rzęs czy ulubiona zabawka dziecka – to jedynie nieliczne przykłady. Ale aby było to możliwe, powinna być wykonana z dobrego, wytrzymałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i przede wszystkim ma wpływ na jej charakter. Dlatego właśnie kobiety tak bardzo pokochały torebki skórzane.

Czerwona torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka jest jednym z nieśmiertelnych klasyków. Ponadczasowa, klasyczna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej sprawdzą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Warto w nie zainwestować, ponieważ nie zawiodą nas nigdy. Miejmy na uwadze, iż atrakcyjne ceny znajdziemy w hurtownia torebek. Tutaj więcej: fajne portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko praktyczny, lecz również najmodniejszy dodatek dopełniający stylizację. Można ją nosić dla ciekawszego efektu z dziewczęcymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Jej nieco poważny charakter złagodzą jasne, pastelowe kolory. Jeśli ma to być stylizacja „z pazurem”, wystarczy zestawić torebkę z dopasowanymi dżinsami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem oraz botkami na obcasie, a nawet szpilkami. Nie obowiązuje już zasada Jackie Kennedy (torebka i buty w tym samym kolorze), w związku z tym strój jest o wiele ciekawszy.Do niedawna uważano, że takie modele torebek pasują wyłącznie kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ dziś styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze artykuły: http://torbs.pl/c/50/aktowki.html.

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu tudzież prostokąta to najlepszy dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej neutralna i zawsze modna, będzie torebka w kolorze czarnym.

Nieważne, jaką torebkę wybierzemy, możemy być pewne, iż „zadamy szyku”, gdyż torebki ze skóry naturalnej od dawna stanowiły klasyczny element garderoby i nic zanosi się, by kiedykolwiek utraciły ten status.