Jesienna kolekcja House

Tegoroczne jesienne trendy dla dostojnych mężczyzn

Według propozycji największych dyktatorów mody można szaleć do woli. Łączymy wszystko, także cętki, paski zebry, printy, kwiaty i malarskie desenie.
Trzeba wprawdzie przyznać, że kunszt trafnego dostosowania ubioru do pory jesiennej wymaga drogocennej wiedzy oraz dużej dawki kreatywności, wyjątkowo jeśli mowa o modzie męskiej. Niemniej, już kilka sprytnych sztuczek może sprawić, że dzięki dopasowaniu modnych ubrań istotnie zyskamy na ogładzie.

panowie na spotkaniu
Autor: Vancouver Film School
Źródło: http://www.flickr.com
To zaskakujące, lecz realne. Najnowsze trendy na pewno trafią w gust odważnych mężczyzn. Powracają żywe kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części odzienia.

Twardziele z pewnością uradują się z powrotu stylu wojskowego, a razem z nim butelkowej zieleni, płaszczów, spodni moro oraz prostych krojów kurtek. Dobrze wyglądają w połączeniu z eleganckim kardiganem lub stylową marynarką.

Dużo panów ma ogromny dylemat, natomiast mianowicie, które ubrania wybrać na zimę. Różne propozycje różnią się między sobą, najczęściej diametralnie, lecz panowie zawsze znajdują rozwiązanie idealne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymogi oraz oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego mogą w tak krótkim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymagania. Panowie są zachwyceni tym, co mogą spotkać teraz na rynku odzieżowym.

Jesienią obowiązkowo także musimy również zainwestować pieniądze w męski golf lub sweter (zobaczysz więcej w tym miejscu: swetry i golfy męskie od Pumy na i modny płaszcz. Jest to obowiązkowy element szafy każdego silnego mężczyzny. Perfekcyjnie nadaje się on również na dni chłodniejsze, kiedy to temperatura na polu nas nie niańczy, jak i w dni cieplejsze. Odcień zakupionego przez nas płaszcza powinien być zdecydowanie ciemny, bez mała czarny, aczkolwiek odcienie popielate również cieszą się sporym zainteresowaniem mężczyzn w tym sezonie. Koniecznie tymczasem musimy zatroszczyć się by płaszcz posiadał pasujące wcięcia w talii, co znacznie wyodrębni osobistą sylwetkę.

Nieodzownym elementem naszego codziennego ubioru są także buty. W okresie jesiennym przedstawicielom płci męskiej zdecydowanie promujemy sztyblety bądź buty męskie miejskie . Nadają one charakteru oraz komponują niespotykany, spersonalizowany styl, którego niestety tak często im brakuje.