Koszula robocza

Szafa eleganckiego mężczyzny

Nie orientujesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz świetnie w niej wyglądać?
Po pierwsze, ważny jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to idealnie. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, skóra może w nich swobodnie oddychać, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najbardziej odpowiedniego dla siebie modelu należy kierować się: własnymi preferencjami i samooceną własnego wyglądu, komfortem i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeśli od lat nosimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. i czujemy się w nich dobrze, zaś fasony dopasowane wywołują u nas niechęć, to błędem jest ślepo podążać za modą.

Jeżeli jednak mamy szczupłą sylwetkę – zdecydujmy się na koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli, na stronie Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, poza tym są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Tym bardziej, iż fantastycznie wyglądają z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niskich panów takie koszule – koszule olymp, olymp koszule, koszule zielona góra, zielona góra koszule, koszule olymp zielona góra, olymp koszule zielona góra, koszule z zielonej góry, zielona góra, koszule, koszule w zielonej górze, koszule olymp z zielonej góry, koszule olymp w zielonej górze – wysmuklą dodając optycznie nieco centymetrów, natomiast u wysokich szczupłych mężczyzn, podkreślą zalety sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci wprawią nas w pozytywne zdumienie swym bogatym asortymentem – zobacz tu.

Kolor to problem, który przysparza chyba najwięcej problemów. Bezspornie trzeba posiadać w swojej garderobie białą koszulę, ponieważ sprawdza się w każdej stylizacji. Jeśli nie wahamy się, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Uniwersalnym kolorem jest także jasny niebieski. Świetnie prezentuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Zapewne żaden mężczyzna nie będzie miał kłopotu z dobraniem zestawu używając błękitnej koszuli. Warto więc pamiętać: must have letniego sezonu to białe koszule i jasnoniebieskim kolorze.Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który stanowi idealne tło dla granatu czy beżu. Zatem włóżmy róż i już!I rada na koniec, koszule z krótkim rękawem należy pozostawić na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Mietkiem na weselu”?