images

Super propozycje modowe na jesień

Już niebawem na Polskę nadciągnie długa pora deszczów i szarugi, pora zatem zakupić stroje właściwe na takie trudne warunki pogodowe – np. trencz.

W tym sezonie trendy będzie krótki trencz, czyli skrócony damski płaszcz. Taki płaszcz znakomicie komponuje się zarówno z naturalnymi rajstopami, jak i klasycznymi spodniami (polecamy zobacz). Dużym plusem trenczu jest to, że skutecznie zabezpiecza on właścicielkę przed deszczem, a równocześnie jest lekki i powabny. Wykazuje on wszystkie atuty klasycznego płaszcza, ale nie posiada jego minusów. Jeżeli chodzi o barwę takiej kreacji, w tym roku modne będą kremowy oraz perłowy. Sprawi to niestety, że trencz może się łatwo zabrudzić, jednak opłaca się nadać trochę życia jasnym odcieniem tej naszej polskiej smętnej jesieni.
koszule flanelowe

Do zamówionych ubrań należy jeszcze oczywiście dorzucić stylowe buty. Najlepszym wyborem staną się normalne botki damskie. Warto postawić na barwy jasne, tak aby świetnie korespondowały z jasnymi płaszczem i spodniami (polecamy sprawdź) – możesz kupić np. botki damskie kremowe. Jeśli wielkie spektrum dostępnych w Polsce marek sprawia, że czujesz się zagubiona, chcemy ci zarekomendować firmę Bershka. Fabrykant ten jest kontrolowany przez tą samą grupę firm, co słynna marka Zara. Bershka działa już od piętnastu lat i może się legitymować sporą popularnością. W 2005 przedsiębiorstwo pojawiło się w naszym kraju. Obecnie punkty firmy Bershka można spotkać w dużym odsetku miast.
Autor

Jeśli pragniesz znaleźć pogłębione informacje na temat najnowszych modnych kreacji, poszukaj w internecie. (pomocne wskazówki) W cyberprzestrzeni działa wiele witryn branżowych, na których znajdziesz najlepsze nowinki ze świata wybiegów oraz przydatne wskazówki ciuchowe. W przypadku, jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na wątpliwości, możesz zalogować się na jakieś internetowe forum branżowe i poprosić o wskazówki obecnych tam internautów – bardzo prawdopodobne, że ktoś cię wesprze. Dobrze jest też zakupić któryś z oferowanych w salonach prasowych magazynów tematycznych.