brzytwa do golenia 3

Sprawdzone zestawy do golenia

Postęp przynosi dużo pozytywnych zjawisk. Nowe technologie, mniej czasochłonne przemieszczanie się, dłuższe życie. Ale pojawia się też sporo wad. Jednym z mankamentów nowoczesności stało się nieustające zniewieścienie mężczyzn. W w tej kwestii nie ma wielkiej przesady.

brzytwa do golenia 3

Panowie w naszym otoczeniu stali się bardziej kobiecy. Da się to zauważyć mocno na przykładzie odzieży. Współczesne sławy popkultury to zabiedzeni chłopaczkowie o delikatnych, dziewczęcych prawie rysach. Obecne nastolatki oglądają się za ładnie ubranymi chudzinami bez zarostu. Wzrasta także procent panów, których pakiet kosmetyków jest szerszy niż ten, który posiada przeciętna kobieta. A przecież w kosmetyczce męskiego mężczyzny ma znajdować się jedynie parę najpotrzebniejszych artykułów: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydadzą się też dobre pędzle do golenia, dzięki którym łatwiej się ogolimy.

Trzeba pamiętać, jakie przybory do golenia używano kiedyś. Współcześnie facet ma do dyspozycji w sklepach setki różnorakich dziwnych balsamów, kremów i maści. Świetnie sprzedają się automatyczne maszynki.

Rytuał pozbywania się owłosienia z twarzy został zupełnie zbanalizowany i ułatwiony. Nie poznał normalnego życia ten, kto podczas golenia w dłoni brzytwy nie trzymał. Przy takim goleniu konieczna jest skrupulatność i skupienie. To sprawia, że golenie okazuje się obrządkiem, chwilą jedynie dla tnącego. Trzymanie w ręce kawału solidnego żelaza gwarantuje poczucie siły. Zapewnia poczucie konekcji z antenatami, którzy zamiast komórką, posługiwali się ostrymi jak, zgrabnie to ujmując, brzytwa bagnetami.

Mało kto z aktualnych facetów zdaje sobie sprawę, do czego jest przydatny ałun. Ten związek chemiczny znakomicie tamuje krwotok. Płyny dla kobiet można wyrzucić do worka na odpadki. Autentyczny mężczyzna czasem traci trochę krwi. I nie płacze na widok krwistych plam na czubku brzytwy, a stosuje sprawdzone środki.

Woda kolońska musi wonieć samczą siłą. Tu nie powinno być badyli, ani żadnych cukrowych akcentów. Woda kolońska to wyłączne uzupełnienie normalnego zapachu, który posiada prawdziwy facet. Zapachu władzy, mocy,hormonów. Czas przypomnieć zbabiałym gościom, co jest znamieniem męskości. mężczyzn (polecamy czytaj w serwisie)

Źródło: facetaria.pl