Zabieg kosmetyczny

Skuteczne zabiegi proponowane przez dermatologię i również medycynę estetyczną

Medycyna oraz dermatologia estetyczna oferują aktualnie szereg rozmaitych zabiegów mających wpływ na nasze zdrowie oraz urodę. Dużo ludzi decyduje się na skorzystanie z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną, bo przynoszą one niezmiernie wyśmienite efekty, i jednocześnie nie potrzebują zastosowania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne oraz sprawne.

Nogi
Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z modnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Dostrzegalne naczynka nie przedstawiają się ani ślicznie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi kłopotami często wstydzą się wyglądu swoich nóg. Na szczęście dermatologia estetyczna proponuje współcześnie sprawne likwidowanie naczynek na nogach za sprawą wielu bezpiecznych i skutecznych metod. Zamykanie naczynek na nogach to bezproblemowy i nieskomplikowany zabieg, jaki polega na naświetlaniu naczynek laserem co sprawia, iż krew w naczynku zostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna – https://dermamed.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna – estetyczna proponuje także peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę stosownych związków chemicznych, jakie mają należyte stężenie, kolagen skóry rekonstruuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i bardziej jędrna. Peeling chemiczny efektywnie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. medycyna (np. więcej dowiesz się na tej stronie) estetyczna zezwala również na skuteczne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to wywołane osłabieniem mięśni Kegla, jakie poprzez nieprawidłowe kurczenie się nie utrzymują cewki moczowej.

Kobiece uda
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Na pewno kłopot ten jest niezwykle niekomfortowy, dodatkowo może prowadzić do różnorodnych powikłań, więc bezsprzecznie powinno się go wyeliminować oraz zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono za pomocą specjalnego lasera przez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Zapewnia ona przekazanie wiązki laserowej, która jest aplikowana blisko przedniej ścianki pochwy i kanału pochwy. Użycie tej metody powoduje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po blisko miesiącu od zabiegu można dostrzec stały rezultat.