kosmetyczka

Sculptra i usuwanie rozstępów – najczęściej wykorzystywane usługi kosmetyczne, które skutecznie poprawiają i podwyższą elastyczności skóry

Każda kobieta marzy by jak najdłużej wyglądać młodo. Stosują różnego rodzaju kosmetyki czy także domowe sposoby, aby podtrzymać młody i śliczny wygląd. Rozkwit obecnej medycyny estetycznej umożliwia na stosowanie na skórę w celach regeneracyjnych nie tylko kosmetyków, ale też zabiegów mających poprawić jej wygląd i sprężystość.

Sposoby na likwidację rozstępów

więcej informacji
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Tym, co nie daje spać wielu kobietom prócz zmarszczek są też rozstępy. Są to pasma wrzecionowate, które występują głównie na powierzchni skóry brzucha, ud czy pośladków. Mogą ukazać się też na ramionach i klatce piersiowej. Ich występowanie wiąże się z różnymi powodami takimi jak: przyczyny genetyczne, zbyt szybki wzrost w krótkim terminie masy ciała, ciąża lub podstawy hormonalne. Współczesny rozwój dziedziny kosmetycznej i medycyny estetycznej pozwala na skuteczniejsze usuwanie rozstępów. Stosowanie kremów może poprawić jakość skóry i spowodować zmniejszoną widoczność rozstępów. Jednakże przeważnie usuwanie rozstępów realizowane jest przy pomocy medycyny estetycznej a nawet działalności chirurgicznej. Jednak chirurgiczne eliminowanie rozstępów jest bardzo przykrym i ciężkim zabiegiem. Natomiast medycyna estetyczna pozwala na ich usuwanie metodami bezbolesnymi i nieinwazyjnymi.

Innowacyjny sposób na pozbycie się zmarszczek

Wśród najczęściej wybieranych przez kobiety zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej oprócz
kosmetyczka
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

usuwania rozstępów są też zabiegi mające w zamiarze wygładzenie skóry i usunięcie zmarszczek. Gabinety kosmetyczne posiadają w swojej propozycji sporą gamę zabiegów przywracających skórze zdrowy wygląd. Zabiegiem, jaki cieszy się ostatnio dużą renomą jest Sculptra, czyli kwas polimlekowy – idź na stronę. Wykorzystywany do ożywiania produkcji naturalnego kolagenu, zmniejsza zmarszczki, nadaje skórze większej giętkości oraz koryguje kształt twarzy. Używany jest do odtwarzania objętości tkanek miękkich będących w twarzy. Sculptra jest kwasem, który występuje w organizmie, zatem jest bezpieczny ponieważ całkowicie rozkłada się w ciele obywatela. Znakomicie sprawdza się, jako procedura nieinwazyjna przy poprawianiu kształtu twarzy czy ujędrniania skóry.