kurtki i płaszcze

Ściśle tajne, czyli płaszcze do zadań specjalnych

Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pieprzem. Jeżeli poszukujemy klasycznych strojów w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa marki sugeruje, proponowane zestawienia są idealne do misji specjalnych. Płaszcz nie musi być nudny, co więcej projektanci nie idą na łatwiznę tworząc kilka zbliżonych do siebie krojów. Każdy model nawiązuje do innej inspiracji, więc dowolnie możemy dopasować okrycie do swojego stylu.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
W sezonie wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pazurem. Jeśli poszukujemy klasycznych ubrań w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa firmy sugeruje, sugerowane zestawienia są idealne do misji specjalnych. Płaszcz nie musi być nudny, a tutejsi projektanci nie wykorzystują banalnych rozwiązań projektując kilka zbliżonych do siebie krojów. Każdy model nawiązuje do innej inspiracji, więc dowolnie możemy dobrać okrycie do własnego stylu.

W bieżącej kolekcji znajdziemy błyszczący granat, biały płaszcz wycięty rodem z „Dynastii”, w grzecznych odcieniach beżu – typowy trencz z interesującym zaokrąglonym kołnierzem i prosty, zapinany na zamek płaszcz z najbardziej pożądanym w tym sezonie geometrycznym nadrukiem.

Dla bardziej odważnych sklep top secret proponuje szkarłatny płaszcz, który dzięki wiązaniu w pasie podkreśla sylwetkę, nie tracąc przy tym eleganckiego wydźwięku poprzez wykorzystanie gładkich cięć. Gdy szukamy klasycznego szyku, z pewnością przykuje nasze spojrzenie grafitowy płaszcz ozdobiony srebrzystą nitką. Czarne lamówki dodają mu wyjątkowego charakteru, dzięki czemu rewelacyjnie nadaje się zarówno na spotkaniach biznesowych, jak też w bardziej swobodnych zestawieniach.

W bardziej luźnym wydaniu płaszcze top secret spotkamy też w katalogach młodzieżowej gałęzi marki, o nazwie troll. Tutaj już króluje całkowita dowolność. Tradycyjne kroje wojskowe, pagony połączone z kobiecymi wcięciami, dziewczęce kratki, modele krótsze i dłuższe w przeróżnych kolorach. Kluczem jest jednak to, że pomimo tego, że głównym klientem marki są osoby dwudziestokilkuletnie, nie obowiązuje pod żadnym względem ograniczenie wieku. Najważniejsze jest to, aby w ubraniu swobodnie się czuć i jeśli wolimy bardziej niestandardowe modele, to zdecydowanie tego powinno się trzymać.Moda w 2013 roku niemalże wymaga odrobinki szaleństwa.

Płaszcz zdecydowanie buduje image, więc prawidłowo dopasowany do figury i odzwierciedlający nasz charakter, będzie podkreśleniem całego stroju w okolicznościach osobistych, jak też formalnych.