Obóz harcerski

Sandały Source dopomogą nam przejść nawet daleką drogę

Sandały Source radują się największą popularnością

Im więcej chodzimy, tym mocniej zależy nam na tym, by buty były dopasowane, nie obcierały i dobrze trzymały kostkę. Przez to właśnie tak wielu ludzi, szczególnie tych, którzy kochają długie wędrówki, decyduje się na sandały Source. Są one właściwie ukształtowane, przez co podeszwa natychmiast układa się właściwie do stopy, w dodatku mają wzmacniane paski, które odpowiednio przytrzymują nogę, przy jednoczesnym zapobieganiu obtarciom i odciskom.

buty, sklep górski, turystyka
Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały pasują na każdą pogodę, gdyż mają funkcję klapka, a paski bardzo szybko wysychają (kliknij, by zobaczyć ofertę). Ciekawostką jest także to, że posiadają one gwarancję zielonego punktu, a zatem możemy je oddać na gwarancji przez dwa lata, lub tak długo, jak długo istnieje widoczny zielony punkt znajdujący się pod podeszwą. To sprawia, że mamy niejako potwierdzenie ich niesamowitości.

Śpiwory Małachowski były testowane w trudnych warunkach

Nawet najzimniejsza noc w namiocie może się kojarzyć z czymś przyjemnym, gdy będziemy na nią dobrze przygotowani. Trzeba posiadać śpiwory, które sprawdzane okazały się w najgorszych miejscach, a więc na Evereście, bo wówczas będziemy mieli gwarancję, że skoro spisały się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach także sobie poradzą. Właśnie takie są śpiwory (tutaj) Małachowski (WWW), które mamy szansę nabyć w najlepszych sklepach proponujących wyposażenie sportowe i wspinaczkowe, lecz mamy szansę go również nabyć przez internet. Takie śpiwory (https://skalnik.pl/spiwory-i-maty.html) wykorzystują odpowiednią technologię, która sprawia, że z jednej strony są bardzo lekkie oraz wygodne w składaniu, a z drugiej skutecznie osłaniają przed mrozem.


Musimy być dobrze przyszykowani

namioty, sklep górski
Źródło: http://www.skalnik.pl/
Gdy co chwilę robimy piesze wycieczki oraz do tego jeszcze uwielbiamy wędrować z namiotem, to powinniśmy mieć właściwy sprzęt. Odpowiednio dobrane obuwie, właściwy plecak, solidny namiot oraz ciepły śpiwór są tutaj najważniejsze. Tylko przez to możemy posiadać świadomość, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na nieprzyjemne dolegliwości.