zadbane włosy

Różnorodne oblicza urody

Robimy, co możemy, by podobać się sobie i facetom. Nie na wszystko mamy jednakże wpływ, w związku z tym staramy się polepszyć swoją urodę, a przede wszystkim uwydatnić atuty i zakamuflować wady.
Gdy facet zobaczy kobietę po raz pierwszy, szczególnie z daleka, w pierwszej chwili zwraca spojrzenie na jej figurę. Najbardziej podoba się figura w kształcie klepsydry, z wyrazistą talią.

kolorowy make-up
Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości cywilizacji zadbana, dorodna skóra bez wyprysków i znamion jest objawem zdrowia i świadczy o atrakcyjności i krasie, a idealnie symetryczna kobieca twarz zaświadcza o zdrowiu fizycznym. Powiada się, że oczy są zwierciadłem duszy, toteż faceci z pewnością kierują na nie sporą uwagę.

Nie jest tajemnicą, że mężczyznom w największym stopniu podobają się usta pełne, koralowe i delikatne. Znaczne i dorodne wargi odbierają lat, a pomarszczone, zapuszczone i wąskie bardzo postarzają. Im są szersze i więcej czerwone, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje również opinia, że niewiasty o wąskich ustach są obojętne. Sprawdź makijażowe triki: źródło mojego artykułu.

W oczach facetów zapraszamy do: wizytówka Męskie Zacięcie – Blog Barberski wejdź urody dorzucają włosy. Jeżeli są gęste i błyszczące, mówią panu, że ich właścicielka jest zdrowa i wiedzie czynny sposób życia. Poza tym puszyste i długie włosy gustem facetów (polecamy więcej w serwisie) świadczą o kobiecej urodzie. Mężczyźni długie włosy postrzegają jako podkreślenie kobiecego uroku. Z kolei krótkie włosy, mówią o trudnych doświadczeniach życiowych i emocjonalnych. Faceci częściej podrywają blondynki, bo jasny kolor włosów jest znakiem, że ich właścicielka to słodka i przyjacielska osoba.

Mężczyzna, który odczuwa kobiecy aromat, potrafi wyciągnąć na jej temat więcej konkluzji niż podejrzewasz. Mężczyźni najbardziej cenią, gdy partnerki kropią się perfumami, które od nich dostały, w ich pojęciu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to rzecz względna. Dla jakiegoś osobnika czarująca partnerka znaczy zupełnie coś odmiennego niż u drugiego. Wielu facetów jednakże jako urodę percypują wygląd zewnętrzny, jednakże uroda to również usposobienie. Intelekt, dobroć, przychylny stosunek do innych ludzi i troska, to cechy urody, jakie uhonorują każdą damę. To co może się przydać każdej pani w tym źródle – .