Festiwal muzyczny

Przystanek Woodstock jako koncerty, lecz także seria przedsięwzięć

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim ochotnikom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działania.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie przedstawienia, lecz również cykl akcji towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także sporo odrębnych. Osoby, które przybywają na festiwal, poważają sobie niezwykły nastrój imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja tworzy przesłuchanie chętnych zespołów, które chcą przedstawić się przed ogromną publiką.

Ubezpieczenie tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli gromadę ochotników, fachową ochronę, również policję, jaka zajmuje się wypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza masowa w Polsce. Wiele różnych ludzi spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, razem się bawi- nasza strona. Każdego roku Policja potwierdza, że przy tak ogromnej publiczności dziwem jest tak niewielka ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Aby pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, ale trwałe. Nawet względnie niedroga torba może być odpowiednia pod warunkiem, że będzie skonstruowana z dobrych tworzyw. Ciasne walizki sprawdzą się jako podręczny ekwipunek, który wolno zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i obszerne walizki to wyjście odpowiednie na dłuższe podróże. Warto, aby w środku znajdowały się specjalne kieszonki zapinane na suwak, jakie pomieszczą drobne rzeczy. Nadzwyczaj wygodną opcją jest możliwość przemiany drobnej torby na plecak za pomocą zewnętrznych szelek. Dzisiejsze walizki są coraz to lżejsze i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie towarów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem Ceneo. Różnorodność cenowa osiągalnych na rynku walizek jest bardzo spora.