Festiwal muzyczny

Przystanek Woodstock jako koncerty, lecz także seria przedsięwzięć

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim ochotnikom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działania.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie przedstawienia, lecz również cykl akcji towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, także sporo odrębnych. Osoby, które przybywają na festiwal, poważają sobie niezwykły nastrój imprezy. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja tworzy przesłuchanie chętnych zespołów, które chcą przedstawić się przed ogromną publiką.

Ubezpieczenie tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli gromadę ochotników, fachową ochronę, również policję, jaka zajmuje się wypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza (polecam) masowa w Polsce. Wiele różnych ludzi spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, razem się bawi- nasza strona. Każdego roku Policja potwierdza, że przy tak ogromnej publiczności dziwem jest tak niewielka ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Aby pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, ale trwałe. Nawet względnie niedroga torba może być odpowiednia pod warunkiem, że będzie skonstruowana z dobrych tworzyw. Ciasne walizki sprawdzą się jako podręczny ekwipunek, który wolno zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i obszerne walizki to wyjście odpowiednie na dłuższe podróże. Warto, aby w środku znajdowały się specjalne kieszonki zapinane na suwak, jakie pomieszczą drobne rzeczy. Nadzwyczaj wygodną opcją jest możliwość przemiany drobnej torby na plecak – plecaki.com.pl/pl/c/TORNISTRY-SZKOLNE/19 – za pomocą zewnętrznych szelek. Dzisiejsze walizki są coraz to lżejsze i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie towarów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem Ceneo. Różnorodność cenowa osiągalnych na rynku walizek jest bardzo spora.