buteleczka z perfumami

Pozwól się uwieźć mocy pięknych zapachów

Zapachy posiadają wspaniałą siłę. Każdy człowiek sam choć raz odczuł tę moc – perfumy są niczym ubranie, należy je odpowiednio dobrać do osobowości, okazji oraz pory dnia. Każda kobieta powinna posiadać w swej kosmetyczce co najmniej dwa flakoniki perfum – jeden zapach lekki, pobudzający i dodający energii – idealny o poranku. Drugi – trochę bardziej uwodzicielski i o dużo mocniejszym aromacie. Będzie odpowiedni z pewnością wieczorem i nocną w sytuacji, gdy czeka nas wyjątkowy wieczór – jest to idealne uzupełnienie wieczornego stroju.

perfumy w drogerii
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zmysłowy zapach do wieczorowej kreacji jest niczym zwieńczenie dzieła – każda Pani poczuje się dużopiękniejsza. Zdecydowanie są ku temu powody – każdy mężczyzna zwróci uwagę przedstawicielce płci pięknej, w sytuacji, gdy ta przyciągnie go zapachem. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem może zajrzeć tutaj: .

Wiele z nas pragnie czasami poczuć się jak gwiazda estrady. Jest to możliwe dzięki perfumom reklamowanym przez gwiazdę która jest Rihanna. Ten zapach to Rihanna Reb L Fleur Woda perfumowana 100 ml spray TESTER. Aromat ten stworzono dla kobiet tak samo żywiołowych jak artystka – przykuwających wzrok oraz bardzo śmiałych. Jest to zapach łączący w sobie delikatne zapachy owoców oraz kwiatowe z nieco bardziej intensywnymi aromatami takimi jak wanilia.

ozdobny flakonik z perfumami
Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kobiet dynamicznych, które uprawiają sport oraz wykorzystują cały dzień najlepszą propozycją są perfumy SARANTIS C-THRU Amethyst Woman Woda toaletowa 75 ml spray. Są to perfumy o bardzo lekkim oraz pobudzającym zapachu, pobudzającym do aktywności w każdy dzień. Możliwości te są wynikiem zastosowania zapachów cytrusów i kwiatów. Niezwykle popularna wśród kobiet, ponieważ zapach przez bardzo długi czas utrzymuje się na skórze. Zapach ten jest oprócz tego w niebywale korzystnej cenie.

Nieodłącznym atutem każdego mężczyzny jest jego zapach (świetny przykład znajduje się tutaj). Tak jak jak kobieta do kreacji, tak mężczyzna potrzebuje niezwykłego zapachu dla swojego garnituru. Dla Panów drapieżnych, o mrocznym usposobieniu zaprojektowano produkt Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 100 ml. Wyjątkowy aromat dla nieprzeciętnych mężczyzn. Jest przy tym niezwykle wydajny. Już niewielka ilość jest dobra, by mocny zapach utrzymywał się przez cały dzień.