Wyjątkowe właściwości odzieży skórzanej.

Produkty skórzane cieszą się dużą popularnością od wieków. Uzyskiwane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystywane są do produkcji płaszczy, portmonetek, pasków, rękawiczek, foteli samochodowych, oraz w technice i sztuce i dekoratorstwie.
Continue reading „Wyjątkowe właściwości odzieży skórzanej.”

Ściśle tajne, czyli płaszcze do zadań specjalnych

Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pieprzem. Jeżeli poszukujemy klasycznych strojów w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa marki sugeruje, proponowane zestawienia są idealne do misji specjalnych. Płaszcz nie musi być nudny, co więcej projektanci nie idą na łatwiznę tworząc kilka zbliżonych do siebie krojów. Każdy model nawiązuje do innej inspiracji, więc dowolnie możemy dopasować okrycie do swojego stylu.

Continue reading „Ściśle tajne, czyli płaszcze do zadań specjalnych”

Modne płaszcze na nadchodzącą wiosnę.

Nim lato na stale pojawi się w naszej garderobie musimy zmierzyć się z zbliżającą się ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej przyjściem poupychajmy w ciemny kąt ciężkie ubrania i otwórzmy nasze serca na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale cienkich płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.

Continue reading „Modne płaszcze na nadchodzącą wiosnę.”

Firma north face płaszcz dla pań, zabezpieczenia kolarskie

Firma North Face z niemal 50-letnią tradycją jest dzisiaj jedną z nadzwyczaj rozpoznawalnych marek na całym świecie. Towary tej firmy zawsze są kojarzone z wysoką jakością, oraz troską o detale. Propozycja owej marki jest szeroka i włącza odzież, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego gatunku ekwipunek. Ekwipunek North Face , poza konfekcją i butami, w większości objęty jest dozgonną gwarancją.

Continue reading „Firma north face płaszcz dla pań, zabezpieczenia kolarskie”