Jak wyglądać dobrze w pochmurne dni

Jednym z wartych uwagi elementów naszego ubrania są akcesoria. odpowiednio dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego stylu i upodobań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z delikatnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Continue reading „Jak wyglądać dobrze w pochmurne dni”

Jeszcze w tamtym wieku prawdziwy mężczyzna nosił brodę lub choćby wąsa – w dzisiejszych czasach ta moda wraca

Kilkanaście lat temu ciężko było spotkać w Polsce dżentelmenów z zarostem. Idealnie wygolone policzki były kryterium elegancji i dbania o swoją prezencję.

Continue reading „Jeszcze w tamtym wieku prawdziwy mężczyzna nosił brodę lub choćby wąsa – w dzisiejszych czasach ta moda wraca”

moda męska – zapoznaj się z trendami w necie

Nadciąga okres wyprzedaży, jednak zanim rzucimy się w wir zakupów, należałoby zastanowić się nad tym czego tak naprawdę nam potrzeba, by zdołać podczas zakupów na spokojnie oszacować sytuację i własne pragnienia. Przedświąteczny szał zakupów nie służy roztropnym decyzjom. Wydajemy mnóstwo i nierzadko przepłacamy, a wystarczy odczekać parę dni, by za wymarzone upominki zapłacić mniej.

Continue reading „moda męska – zapoznaj się z trendami w necie”

W jakim miejscu nabyć ubrania w dużych rozmiarach?

Sklepy, zarówno te stacjonarne, jak i online, zazwyczaj posiadają standardową rozmiarówkę. Z tego powodu ludzie o innych, bardziej niekonwencjonalnych kształtach mogą mieć spory problem ze znalezieniem ubrań odpowiednich dla ich typu sylwetki. Na szczęście w dzisiejszych czasach w Internecie znajduje się już niemalże wszystko. Wystarczy dobrze poszukać.

Continue reading „W jakim miejscu nabyć ubrania w dużych rozmiarach?”

Potrzebujesz eleganckiego prezentu dla chłopaka? Mamy dla Ciebie dzisiaj parę wskazówek

Chyba nie ma na świecie takiej kobiety, która choćby raz nie miałaby problemu z wyborem podarunku dla swojego chłopaka. O ile w wypadku podarunków dla kobiet jest nieporównywalnie łatwiej, o tyle z prezentami dla chłopaków nie jest już bynajmniej tak prosto – szczególnie w wypadku jeżeli chcemy podarować coś facetowi dorosłemu, który ma na tyle sporo pieniędzy, że jest w stanie zakupić sobie samodzielnie wszystko, czego tylko zachce.

Continue reading „Potrzebujesz eleganckiego prezentu dla chłopaka? Mamy dla Ciebie dzisiaj parę wskazówek”