Piękne włosy, czyli w jaki sposób osiągnąć doskonały efekt

Nie każdy z nas ma gęste włosy. Nie każdy również może się poszczycić wspaniałymi lokami albo zaskakującym kolorem włosów. Ale każdy z nas może o nie dbać. Skuteczna pielęgnacja jest kluczem do sukcesu.

Blondynka o bujnych włosach

Autor: Steven Santiago
Źródło: http://www.flickr.com
Cykliczne wizyty w salonie fryzjerskim to podstawa! Dzięki nim dowiemy się, w jaki sposób konkretnie dbać o włosy. Już samo podcinanie zniszczonych końcówek daje niezwykle dużo. Do tego dochodzą porządne produkty do włosów. Szampony, odżywki, maski, jedwab nadadzą naszej fryzurze niesamowitego blasku. Weźmy pod uwagę również możliwość przeprowadzenia rytuału Kerastase, jaki ma na celu wzmocnienie kondycji naszych włosów. Efekt jest błyskawiczny. Już gołym okiem widać, iż prezentują się o wiele lepiej! To szczególnie ważne dla osób, jakie często farbują swoje włosy. Jak wiadomo taki zabieg nie jest dobry dla naszych fryzur. Pomimo tego, że produkty do włosów są dobre, to musimy postawić na najlepsze z nich. W celu ich poznania, trzeba zapytać o radę doświadczonego fryzjera. Również w salonie bezproblemowo nabędziemy wyjątkowe produkty do włosów. Nadadzą one blask i odbudują zniszczone fryzury.

Rudowłosa

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

Jak poznać solidnego stylistę fryzur? Po pierwsze zapytajmy o zdanie innych . Możemy sprawdzić zarówno opinie w sieci oraz, a także bezpośrednio pogadać ze znajomymi. Być może ktoś będzie mógł nam polecić swój ulubiony salon. Gdy już się do niego udamy i zobaczymy na przykład same starsze panie, czekające w kolejce na ondulację, lepiej błyskawicznie uciekać. Renomowane salony fryzjerskie od dawna nie oferują już takiego rodzaju usług. W przypadku, gdy zdecydujemy się zostać, a fryzjer zapyta, czy mamy koloryzowane włosy, również zrezygnujmy z jego usług. Uwagę należy zwrócić także na czystość. Nikt z nas nie chce być przecież strzyżony brudnymi nożyczkami. Cena usługi nie powinien być dla nas ważnym wyznacznikiem. Nikt przecież nie powiedział, iż drożej równa się lepiej. Jest wielu młodych i zdolnych fryzjerów, jacy stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Cennik ich usług na pewno nie powali nas na kolana. My natomiast będziemy mieć pewność, że ktoś spojrzy na nasze włosy z innej perspektywy.

Użyteczny post? Jeżeli tak myślisz, sprawdź dodatkowe porady na rozpatrywany temat – bez grymaszenia kliknij tu, więcej zobaczysz w linku.

Zaoferuje nam nowe produkty do włosów, inaczej przeprowadzi zabieg Kerastase. Zmiany na lepsze są pożądane. Nieważne, jak regularnie chodzimy do salonu fryzjerskiego pamiętajmy o tym, iż podstawą jest właściwa pielęgnacja włosów. Nie dopuszczajmy do sytuacji, gdy włosy są przetłuszczone. Szczotkujmy je często. Używajmy odpowiednich szamponów. Czasami sięgnijmy po odżywkę. Ponieważ to my mamy największy wpływ na wygląd i kondycję naszych włosów.