Sekret mistycznego piękna – sprawdź

Nastała epoka kultu urody fizycznej, wszyscy chcemy zachować młodzieńcze lata i zdrowy wygląd na długo. Pielęgnacja ciała zajmuje nam codziennie mnóstwo czasu. Tyczy się to zwłaszcza pań, ale coraz częściej także mężczyzn. Niestety biegnący czas jest dla naszego ciała bezwzględny. Co zrobić, aby wstrzymać ewolucje starzenia? Czy wystarczy co dzień nacierać twarz specyfikami i regularnie odwiedzać kosmetyczkę?

Continue reading „Sekret mistycznego piękna – sprawdź”

Przełamywanie stereotypów na temat męskiego dbania o siebie czyli co robi prawdziwy mężczyzna w gabinecie pielęgnacyjnym.

O tym, że mężczyźni całkowicie odmiennie będą dbać o swój wizerunek wiadomo nie od dzisiaj. I nie od dnia dzisiejszego w społeczeństwie jest opinia, że niektóre zabiegi upiększające i poprawiające urodę przeznaczone są jedynie dla pań. Dla niejednej osoby już tylko myśl o wizycie mężczyzny w gabinecie kosmetycznym może się wydać nieco śmieszna, a tym bardziej udawanie się przez niego regularnie na różne zabiegi.

Continue reading „Przełamywanie stereotypów na temat męskiego dbania o siebie czyli co robi prawdziwy mężczyzna w gabinecie pielęgnacyjnym.”

Zawsze mamy wielkie pole do działania

Każdy z nas chce się przedstawiać jak najcudowniej, a co się z tym wiąże, dokładamy wielkich sił, żeby tak nasze ciało, jak oraz także nasza cera prezentowała się nieskazitelnie. Nie mniej należy sobie zdawać sprawę z tego, iż jest jeszcze sporo przeróżnych sposobów, które dopomogą nam osiągnąć wspaniały wygląd oraz spowodują, iż wszystko naprawdę będzie się przedstawiało wręcz idealnie.

Continue reading „Zawsze mamy wielkie pole do działania”

Najmodniejsze pomysły na jesienny manikiur

Lato powoli się kończy. Noce w sierpniu stają się co raz zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zaskoczą nas gorące dni, ale będą to już tylko pożegnalne podrygi lata, które pomału będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A jest to niezwykła pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas mocno grzeje, a przyroda przebiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu dorodne jabłka i śliwki.

Continue reading „Najmodniejsze pomysły na jesienny manikiur”

Trzeba zrobić manicure pedicure też nie zaszkodzi

Potrzeba o siebie troszczyć się
Gdy pragniemy się poczuć odpowiednio sami ze sobą, to koniecznie powinniśmy o siebie dbać. Taka troska zewnętrzna sprawia, że lepiej też będziemy się czuć psychicznie, a więc też będziemy bardziej pewni siebie i nie będziemy bać się nowych wyzwań.

Continue reading „Trzeba zrobić manicure pedicure też nie zaszkodzi”