prostowanie włosów

Panie zazwyczaj pragną tego, czego nie mogą mieć – posiadaczki loków pragną posiadać proste włosy i na odwrót

Tak to zaskakująco jest z paniami, że zawsze pragną tego, czego nie mieć nie mogą. Azjatki i Afrykanki śnią o białej cerze, a Europejki regularnie chodzą na solarium, żeby mieć bardziej opaloną skórę.

prostowanie włosów
Źródło: pixabay
Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica
Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl
Kobieta
Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
To samo dotyczy włosów.
Zapewne niejedna pani, która ma proste włosy śni o lokach. A te, które mają włosy kręcone jak u aniołków, utyskują na swoje loki i marzą o prostych włosach. W tym celu zamawiają z reguły prostownice. W przeszłości, zabieg tego typu nie był uważany za zbytnio zdrowy dla włosów. Jednak dziś, sprzęty te są już o wiele delikatniejsze. Ważne wydaje się być jednak to, żeby nie przekraczać czasu, który jest podany na opakowaniu. Zbyt długie trzymanie loków w prostownicy może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie włosów. Prostowanie włosów to zabieg, który jesteśmy w stanie zrobić także w salonie fryzjerskim. Nie będziemy musieli wówczas każdego dnia rano wstawać skoro świt, aby prostować swoje loki. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla naszych loków i wykonuje go profesjonalista. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że włosy nie zostaną zniszczone. Zazwyczaj zabiegowi tego rodzaju towarzyszy nałożenie odpowiednich mikstur, które wnikają wgłąb włosów oraz odżywiają je.

Zabieg ten wystarcza na dłuższy okres, zatem kobieta przez pewien czas będzie mogła pochwalić się nienaganną fryzurą, która olśni wszystkich bliskich. Ważne jest to, aby włosy myć w sposób, który zaleci nam fryzjer. Nie wolno też zapominać o nakładaniu najlepszej odżywki.