Orsay liderem damskiej mody

Orsay to sieć butików z kobiecą konfekcją, jakie zdobyły nasz rynek już dawno. Firma proponuje ubrania szykowne, lecz zarazem komfortowe i co najważniejsze w dostępnych dla wszystkich cenach. Jakiś czas temu do 620 butików w całej Polsce, jakie ma ta firma wkroczyła kolekcja zimowa. Dużą popularnością cieszą się szczególnie kurtki Orsay zarówno te standardowe oraz te bardziej oryginalne. Oczywiste jest, iż wszystkie są ciepłe i dobre na zimowe temperatury.

Porządki w szafie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety chcące ubrać się dobrze z najnowszymi trendami niecierpliwie oczekują już nowej kolekcji. Po nowym roku z pewnością zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się kobieco oraz nowocześnie. Ta firma z 37- letnią już tradycją zaprezentuje z pewnością odważne sukienki Orsay, które jak zawsze będą powabne, a przy tym stylowe oraz wyjątkowe. Dla kobiet, które sukienek nie zakładają a wolą bardziej wygodny styl bycia proponowane są spodnie damskie Orsay. Te zwykle są dobrze dopasowane.

Moda jaką oferuje Orsay stworzona jest przede wszystkim dla pań atrakcyjnych, pragnących wyrażać siebie przez strój. W sklepach czeka na nie miła obsługa oraz przejrzyście wywieszone ubrania. Orsay czasem gości na łamach różnych publikacji, prezentuje też nowe kolekcje na pokazach mody. Ich klasyczne wzory a także kroje zdobyły szacunek nie tylko polek, ale pań w całej Europie. Warto wspomnieć, iż pierwsze butiki pojawiły się w Niemczech. Następne szybko powstały w Austrii, Czechach oraz na Węgrzech. Potem systematycznie firma zdobywała cały europejski rynek, by stać się jednym z liderów damskich ubrań.

pokaz mody

Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje stale czymś zadziwiają, jednak trzymają się jednej konwencji. Sukienki Orsay ciągle są eleganckie, ale zarazem dziewczęce. Tak jest też z pozostałymi częściami garderoby, które proponuje ta sieć sklepów. W ubiegłorocznej kolekcji dominowały pastele, a ubrania miały podkreślać kobiece atuty. Ciekawe, co Orsay przedstawi nam tym razem. To zobaczymy już z początkiem następnego roku, kiedy to będzie można ją kupić w butikach.