Zadbane obuwie – wizytówką faceta

Mój dziadek Antoni twierdził, że „Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jakie buty nosi”. I nie chodziło mu bynajmniej o – jakbyśmy to dzisiaj powiedzieli – „firmówki”, tylko o to w jakim stanie właściciel swe obuwie utrzymywał. Bez względu na to, czy chodziło o męskie buty wizytowe czy zwykłe robocze cholewy, buty mojego dziadka zawsze były wyczyszczone i gdy trzeba zapastowane. Nawet w duże śniegi czy błota kiedy powracał z pracy czy spaceru, nie ważne jak bywał zmęczony, czyścił każdego dnia swe męskie buty zimowe.

Continue reading „Zadbane obuwie – wizytówką faceta”

Kupujemy buty sportowe i dziecięce – sprawdź, co jest na topie

Wybór odpowiednich butów jest bez wątpienia ważny. Porządne buty są naprawdę ważne dla małych dzieci, ale nie mniej istotne jest zakupienie odpowiednich butów, jeśli zaliczamy się do osób, które lubią spędzać czas aktywnie, uprawiając różnego rodzaju sporty.

Continue reading „Kupujemy buty sportowe i dziecięce – sprawdź, co jest na topie”

W jaki sposób idealnie dobrać buty turystyczne, aby zagwarantować sobie komfort?

Niewiele osób patrzy na to jakie obuwie zakłada. I najczęściej wybiera się w góry w zwykłym stroju i obuwiu. Niestety po kilku kilometrach takiej górskiej wędrówki niedoświadczeni spacerowicze zaczynają czuć duży ból. Niewłaściwie dobrane obuwie obciera stopy jak również nie zapobiega przemakaniu. Źle dopasowane buty potrafią popsuć nawet najlepszą urlopową wycieczkę. Warto wobec tego sprawdzić dla jakich osób dobre są buty trekkingowe niskie, a dla kogo wysokie buty górskie.

Continue reading „W jaki sposób idealnie dobrać buty turystyczne, aby zagwarantować sobie komfort?”

W jaki sposób kupić wygodne buty?

Od momentu kiedy maluch zaczyna naukę chodzenia należy zwracać więcej uwagi na obuwie, które ma na nóżkach, bowiem od tego może zależeć prawidłowe ukształtowanie delikatnych kości stóp w przyszłości. Od wielu lat w sprzedaży są dostępne buty projektowane właśnie na okres nauki chodzenia oraz na delikatne, dziecięce, rozwijające się dopiero stopy.

Continue reading „W jaki sposób kupić wygodne buty?”

Sezon zimowy czas rozpocząć – zimowe buty damskie i męskie

Sezon zimowy zbliża się niechybnie, naturalnie więc zaszedł czas na odświeżenie swojej garderoby. W sklepach już teraz zdołamy odnaleźć zimowe ubrania i obuwie, powinno się więc wybrać się na zimowe zakupy już teraz. Jeśli uprzednio przygotujemy się na zimowy sezon oraz zadbamy o swoją garderobę, nie będziemy musieli na ostatnią sekundę kupować zimowych ubrań, kurtek, swetrów albo zimowego obuwia.

Continue reading „Sezon zimowy czas rozpocząć – zimowe buty damskie i męskie”