Niezbędny przybornik każdego mężczyzny – maszynki do golenia i przybornik do paznokci

Mężczyźni, jacy golą się dziennie, bezsprzecznie chcą, żeby ich skóra wyglądała później nieposzlakowanie. W tym celu należy rzecz jasna używać towarów do golenia wysokiej jakości, a także najlepszych, jakościowych kosmetyków do golenia.

zestaw do golenia

Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno jakikolwiek mężczyzna winien mieć odpowiednią, jakościową maszynkę do golenia od znakomitej firmy. Naturalnie oryginalne maszynki do golenia trochę kosztują, niemniej jednak golenie takimi maszynkami jest znacznie szybsze i prostsze. Co więcej solidne maszynki nie wywołują podrażnień, nie ma także kłopotów z wrastającym zarostem. Polecaną maszynką jest merkur solingen 41c (zobacz: więcej opinii na ten temat: ), która jest odbitką maszynki Gillette z 1904 roku. Maszynka ta jest trochę agresywna, ma otwarty grzebień, dzięki czemu golenie większego zarostu jest niezmiernie wygodne oraz komfortowe, oraz także posiada wygodną, antypoślizgową rączkę. Jednostki, jakim zależy na wygodzie, prostym i drobiazgowym goleniu i kapitalnym efekcie, z pewnością będą zadowolone z tego typu maszynki.

maszynka do golenia

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy panowie, zamiast maszynek, wolą tradycyjne, dawne metody golenia za pomocą brzytwy. Golenie brzytwą jest nadzwyczaj dokładne, wynik nieraz jest jeszcze lepszy niż w przypadku maszynki. Niemniej jednak wypada pomnieć, by brzytwa zawsze była idealnie naostrzona, w związku z tym użyteczny okaże się kamień do ostrzenia brzytwy – kamień do ostrzenia brzytwy.

Zestawy do ostrzenia brzytew na pewno bez trudu odszukamy w sklepach online, w skład takiego zestawu w wielu przypadkach wchodzi także uszczelka antypoślizgowa, kratka do regeneracji kamieni bądź skórzany pas do ostrzenia. Oprócz zarostu, każdy mężczyzna winien też dbać o wygląd swych dłoni oraz paznokci, zatem praktyczny będzie też przybornik do paznokci.

Chcemy rozgonić wszelkie Twoje niepewności i zapewnić Ci kolejne i ciekawe posty. Więc ciekawostka oczekuje na Ciebie w tym linku.

W przyborniku do paznokci odszukamy wszystkie nieodzowne rzeczy (zobacz: przybornik do paznokci), takie jak na przykład nożyczki do paznokci, cęgi czy też obcinacze.