images

Nieco bardziej puszyste dziewczyny mogą korzystnie się prezentować!

W rankingach najładniej ubranych pań to właśnie mieszkanki Polski uzyskują bardzo dobre miejsca. Wiadomo: to wszystko zależy od masy czynników, kobiety są bardzo różne, ale generalnie można zaryzykować twierdzenie, że wiele w owym twierdzeniu prawdy.

Autor: Quelle Polska sp. z o.o.
Wystarczy spojrzeć przykładowo na Brytyjki, które no co jak co, ale często nie za bardzo dbają o swoją prezencję. Dobrze, iż póki co jest dużo prościej trafić na elegancko prezentującą się kobietę na ulicy, niż na taką, która pewnie wcale się nie interesuje modem. No inna kwestia jest jeszcze taka, że przecież w żadnym razie nie wolno oceniać ludzi tylko na podstawie jego ubioru. Jesteśmy wolni, a więc definitywnie każda kobieta ma prawo do własnego stylu. Albo jego braku. Dobrze jeśli tak naprawdę umiemy docenić swój wygląd. Nawet jeżeli zasadniczo nie posiadamy specjalnie korzystnej sylwetki. A właśnie: jakie ubrania są najwspanialsze dla puszystych (porady modowe)?

Niesamowite jest to, że tak naprawdę ładne tekstylia są w stanie sprawić, iż dosłownie każda kobieta może znacznie polepszyć własny wygląd zewnętrzny. Co jak co, ale w szczególności ubrania w czarnych barwach sprawiają, że puszyste prezentują się o wiele korzystniej. I nikt nie mówi, iż należy robić wszystko co możliwe, aby jakoś ukryć własną puszystość. To i tak widać, taka prawda.

Modelka prezentująca najnowsze trendy
Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście uwydatnienie atrakcyjniejszej części własnego ciała powoduje, że puszysta kobieta (by lola) prezentuje się super. Zatem jeżeli jakaś z kobiet ma duży, fajny biust, bez dwóch zdań nie może go dłużej ukrywać. Wyeksponowanie swojego biustu, jeśli jest faktycznie przynajmniej według nas seksowny, dużo daje. Wyzbądźmy się kompleksów – w porządku, nie jesteśmy modelkami, lecz modelka nie ma tak fantastycznego biustu, niż my! Trzeba skupiać się na pozytywach.

Kobiety, które są puszyste powinny także kupić elegancką biżuterię: sprawia ona w końcu to, że niejako z automatu będzie w fajniejszym humorze. Gdy któraś kobieta ma doskonały humor, niejako automatycznie jest bardziej pozytywnie odbierana przez społeczeństwo. W takim razie porada dla takich puszystych kobiet: nie ma sensu zadręczać się nadal.