stroje karnawałowe

Zaskakujące stroje karnawałowe idealne na zabawę. Co wybrać?

Czas karnawału to chwila, kiedy można bez obaw ubrać się w przeróżne kreacje i świetnie się bawić nawet jako dorosły. Dawniej o wiele mniej skłonni byliśmy do przebieranek, natomiast obecnie podejście do tego tematu jest bardziej luźne.

Przebrania karnawałowe dla dzieciZ poradą przyjdą nam wypożyczalnie strojów lub firmy oferujące między innymi peruki i akcesoria karnawałowe czy stroje karnawałowe. Przezabawne i nietuzinkowe kostiumy będą doskonałym pomysłem w trakcie karnawałowej zabawy. Aktualnie w modzie są peruki odwołujące się do lat dwudziestych ubiegłej epoki. To niesamowity pomysł na zabawę tematyczną, która na pewno będzie się podobać wielu osobom. Uzupełnieniem są tutaj okulary dla panów oraz akcesoria typu laski ze srebrnym wykończeniem. Pozostałymi akcesoriami karnawałowymi są śmieszne garnitury dla mężczyzn w przeróżne desenie typu groszki, kraty lub gwiazdy. Każdy mężczyzna nosił zapewne kiedyś garnitur, więc nakłonienie go, że zabawa karnawałowa z zabawnym garniturem to strzał w dziesiątkę nie będzie niczym skomplikowanym.

Stroje na karnawał dla dzieci
Na pewno i dzieci, i panie będą miały ułatwiony wybór, ponieważ mnogość rozwiązań jest tu przeogromna. Przykładem są np. ozdoby z lat dwudziestych albo piękne długie rękawiczki, jakie można dobrać do konkretnego stroju. Nowością są malutkie cylindry zdobione długimi piórami w przeróżnych kolorach. Mocuje się je za pomocą wsuwek lub wstążek przyczepionych przez producenta. Na pewno nie jedna pani dopasuje sobie konkretne akcesorium do swojego stroju. Nie wolno również zapominać o naszych pociechach.
Dziecko
Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieci bardzo chętnie lubią się przebierać, więc nie będzie kłopotu z dobraniem dla nich stroju. Znaczna część dzieci lubi przebrania, które odwołują się do bohaterów z bajek. Dlatego dziewczynkom przypadnie do gustu suknia księżniczki, a chłopcom ubiór pirata czy Batmana. Akcesoria dziecięce można dobrać pamiętając jednocześnie aby nie były nadto duże i nie przeszkadzały w imprezie. Przyczepiana szpada czy niezbyt długi welon dla dziewczynki będzie dobrym pomysłem.

Na rynku jest wiele sklepów, które dla niezdecydowanych służą pomocą w dobraniu pomysłu i przebrania. Stroje mają różne rozmiary, dlatego osoby o sporawych kształtach bez problemu wybiorą coś dla siebie. Pamiętajmy – przede wszystkim mamy się dobrze bawić na imprezie.
Inne informacje: link do strony