maszynka do golenia

Najlepsze preparaty do golenia dla eleganckiego mężczyzny!

Kosmetyki do golenia to najlepszy patent na upominek dla niemal każdego mężczyzny. Jakie linie wybrać dla tych, którzy preferują oryginalność? Pianki do golenia sprzedawane są przed producentów w różnych liniach i przedziałach cenach.

kremy do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Warto jednakże nie zapominać, że ich formuła musi chronić i intensywnie odżywiać podatną na podrażnienia skórę na twarzy. Pianki do golenia zawierające kompleks witamin efektywnie nie pozwolą wystąpić podrażnieniom oraz zaczerwienieniom. Zredukują również ryzyko pojawienia się kłopotliwych zacięć na skórze twarzy. Zastępnikiem dla tego rodzaju kosmetyków mogą być emulsje do golenia, przykładowo marki Baxter of California. Wystarczy odrobina tego wyjątkowo wydajnego produktu,aby ochronić delikatną skórę i aktywnie ją nawilżyć. Krem zawiera kojące olejki i wyciąg z mięty pieprzowej, dzięki czemu podrażnienia szybko będą się goić. Marka Baxter of California oferuje również komplety eleganckich żeli pod prysznic i mydełek, nawilżających szamponów i odżywek do włosów i toników kojących podrażnienia po goleniu. Ta ekskluzywna marka powstała pół wieku temu w Kalifornii i do dziś nawiązuje do swoich początków. W jej specyfikach górują świeże, delikatne nuty zapachów, połączone z wysoką jakością produktów. Ceniącym oryginalność mężczyznom można zalecić również kosmetyki firmy Dr Harris . Ta brytyjska firma funkcjonuje od 1790 roku, zdobywając uznanie nie tylko mężczyzn na całym świecie, ale też członków angielskiej rodziny królewskiej. Dr Harris oferuje wody i płyny do stosowania przed i po goleniu, luksusowe mydła i kremy oraz uniwersalne, stylowe płyny po goleniu. Pomimo upływu lat, marka zachowała prostotę swoich opakowań, nawiązując wyglądem do retro stylu.

maszynka do golenia
Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując upominku dla bliskiego mężczyzny, warto postawić na linię wysokiej jakości akcesoriów do golenia. Łagodzące płyny i balsamy, zapachowe mydła wprost z Kalifornii albo stylowe wody kolońskie z Anglii przypadną do gustu wszystkim mężczyznom preferującym oryginalność i uniwersalną klasykę.