Najciekawsze akcesoria do golenia

Co autentyczny mężczyzna nosi w kosmetyczce? Bez wątpienia niewiele. Trochę elementów, które są zupełnie nieodzowne. Żadnych dziwnych kremów, maści i innych damskich szpargałów. Mężczyzna z klasą nie stosuje również jednorazowych nożyków do zarostu.

W jego kosmetyczce ma pewne miejsce golarka z żyletkami bądź prawdziwa, staromodna brzytwa do golenia. Golenie się takim przyrządem sprawia, że facet czuje siłę. Kawał ostrego metalu trzymany w ręku to świetne wrażenie i naprawdę dokładne golenie. Do pakietu należy dokupić zapomniany już pędzel do golenia, taki, jakiego używał twój dziadek. Wszystko, czego potrzebuje mężczyzna, który chce mieć więź ze swoimi dziadami z dawnych stuleci. Który nie chce wymyślnych kosmetyków dla miękkich chłopczyków. Brzytwa do golenia to rzecz dla faceta, potomka wojowników i żołnierzy.

brzytwa

Źródło: facetaria.pl

Bywa tak, że ostrze się obsunie i poleci krew. Autentyczny mężczyzna nie będzie płakał, to oczywiste. Nie ma tu chwili na jęczenie, ranę musisz załatać. Kosmetyczka w tej chwili przemienia się w małą apteczkę. Musi w niej znajdować się sztyft rozprowadzający ałun, minerał świetnie tamujący małe rany powstałe podczas bojowego zamętu przed lustrem.

Zafrapował Cię niniejszy materiał? Jeżeli tak, to kliknij ten link – to bardzo użyteczna treść (https://uniquecos.pl/sklep/suplementy-diety/), która także będzie dla Ciebie wartościowa!

Poczujesz się jak ranger na plaży francuskiej, który trafiony kulą błyskawicznie tamuje krwotok i od razu wraca do bitwy. Krew zatamowana, możesz walczyć dalej, żołnierzu. Obraz krwi musi cię nastroić, uwolnić dawne instynkty, o których obecności nawet wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy.

Gdy ostatecznie wsadzisz lśniące ostrze brzytwy do pochwy, pora zdezynfekować policzki. Zapomnij o balsamach po goleniu, klasycznego faceta ucieszy solidna woda kolońska, pachnąca mocą i pewnością siebie. Tak właśnie ma pachnieć mężczyzna, a nie jakimiś różami i liliami. Po goleniu jak wyjdziesz na ulicę, bez wątpienia przyciągniesz spojrzenia niewiast. Omamisz je swoim zapachem i pewną postawą potomka żołnierzy. W miejscu pełnym zniewieściałych chłopców, płaczących nad małym skaleczeniem i obawiających się pająków, ty staniesz się samcem alfa.

Źródło: facetaria.pl