Sukienka letnia

Nadruki na letniej odzieży – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić bądź nie, ale należy przyznać, że prezentują się zjawiskowo. Zwyczajna, prosta sukienka zupełnie zmienia swój wygląd właśnie dzięki nadrukowi.

Sukienka letnia
Źródło: www.melanzsklep.pl

Takie zwiewne letnie sukienki świetnie nadają się dla kobiet, które pragną zatuszować mankamenty sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości figury.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeśli sukienka jest dobrana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym wypadku nic zatuszować. Gładki, niezróżnicowany materiał będzie bezlitosny dla nas. Co innego sukienka (czytaj tutaj) z nadrukiem – nasze możliwości na zatuszowanie niektórych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?
Musicie przyznać, że ciężko oderwać oczy od tego typu sukienek, prawda?
Wkładając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, ażeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota reguła powściągliwości – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie odgrywać tutaj główną rolę, dodatki muszą pozostać dodatkami. Nie wkładajmy zbytnio dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami również lepiej zostawić na inną okazję. Jeżeli zmierzch czy dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech bolerko bądź sweter także będą w stonowanych, jednolitych barwach.