Na co goście zwracają uwagę w hotelu – czytaj na ten temat więcej

Jaki musi być hotel idealny? Taki, do którego goście będą z przyjemnością powracać, zachwalać go znajomym, wspominać z z uśmiechem… Powinien zachwycać przepychem? Mieścić się w średniowiecznym zamku czy może gigantycznym drapaczu chmur będącym synonimem komfortu i luksusu? Nie zawsze. Okazuje się bowiem, iż poza miejscem położenia hotelu, nader pożądana jest troska obsługi hotelu o zadowolenie gościa.

Decydując się na nocleg w danym hotelu, goście płacą za czystość i wysoki poziom usług, co w dalszej kolejności wnikliwie obserwują w trakcie pobytu. Wysprzątany, świeży pokój, komfortowe łóżka, elegancka łazienka – te elementy wpływają zwykle na ocenę pobytu – sprawdź, czym jest galanteria hotelowa . Z tego powodu, hotelarze powinni zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły, które mają za zadanie zagwarantować gościom wspaniałą atmosferę harmonii i relaksu.

kosmetyki

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com

Takimi wydawać by się mogło nieistotnymi szczegółami są galanteria hotelowa kosmetyki hotelowe. Ulokowane w łazienkach oraz pokojach hotelowych są potwierdzeniem niewątpliwej troski o gościa. Zauważmy, że hotelowa łazienka jest pierwszym odwiedzanym miejscem po długiej podróży, w związku z czym pierwsze wrażenie jest tak istotne. Dlatego właśnie tak dużą rolę odgrywa zaopatrzenie hoteli w atrakcyjne wizualnie zestawy produktów pierwszej potrzeby. Mydło hotelowe, szampon i ręcznik to absolutne minimum. Tekstylia (komplet pościeli 200×220) powinny być wykonane z wytrzymałych, naturalnych tkanin albowiem gęsty splot oraz dokładne wykończenie to pewność komfortu użytkowania i trwałość – poznaj sklep Profil . Grube, puszyste szlafroki dają maksymalny komfort gościom, zaś dodatkowe wyroby galanteryjne przy łóżku (chusteczki higieniczne, zestaw do manicure, zestaw do szycia, kubki jednorazowe) będą serdecznym ukłonem w kierunku gościa. Jest to obsługa na najwyższym poziomie.

Poszukujesz dodatkowych informacji, żeby rozszerzyć swoją wiedzę na ów temat? Namawiamy do następnego artykułu. Znajdziesz go na portalu (astorhotel.pl/kontakt/) pod linkiem.

W sklepach internetowych działalność swą prowadzi wiele firm, które kierują swą ofertę do wszystkich tych, dla których zadowolenie gości jest jest najważniejsze. Wiele z nich proponuje tzw. kosmetyki personalizowane. Na mydełkach, szamponach czy zestawach do golenia hotele mogą umieścić swoje logo i stworzyć luksusową serię kosmetyków budującą pozytywny wizerunek miejsca.