images

Modne sukienki na wiosnę

Panie od dawna dążyły do tego, by prezentować się idealnie. Wybór właściwego ubrania to trudna rzecz. Wymaga od nas wiedzy zwłaszcza o sobie. Musimy mieć na uwadze, co trzeba zakrywać, a co eksponować. Stylizacja to nie jest łatwy temat, lecz wystarczy pamiętać kilka nieskomplikowanych reguł. W stylizacji najważniejsza jest równowaga. Jeżeli jest szeroki dół, to będzie wąska góra. I odwrotnie.

Zaznaczajmy talię, ponieważ jest ona bardzo kobiecym atrybutem. Jeżeli nie jesteśmy w stanie pochwalić się talią osy, często można poradzić sobie z pomocą pasa. Jeżeli pragniemy prezentować się rzeczywiście kobieco i szczególnie, to wybierzmy sukienki top secret! Nie ma lepszej możliwości, by zachwycać własną figurą. Dla każdej z pań dopasuje się właściwy model. Każdy sklep top secret oferuje dużo fasonów i wzorów, z jakich możemy skorzystać.

Zwłaszcza wiosną i latem można odkrywać swoje mocne punkty, wybierając właśnie sukienkę. Wystarczy tylko rozeznać się, na którą jesteśmy w stanie sobie pozwolić. Jeśli chcemy wyglądać uwodzicielsko, wybierzmy dopasowany krój, który podkreśli nasze kobiece walory. Miejmy na uwadze, że elastyczne materiały mogą podkreślić otyłość, więc jeśli mamy z tym kłopot – wystrzegajmy się ich. Wspaniałą ofertą dla kobiet o bujnych biodrach i szerokich udach są sukienki w stylu lat 50. Z szerokim dołem. Wspaniale podkreślą talię i zakryją niedoskonałości figury. Gdy z kolei pragniemy sobie wyczarować biodra, załóżmy sukienkę z baskinką. To również dobry pomysł dla kobiet, które mają potrzebę ukryć nieznaczny brzuszek. W tej roli świetnie sprawdzą się również sukienki w formie trapezu. Gdy jesteśmy bardzo szczupłe, można zdecydować się na sukienkę- bombkę. Długie suknie najlepiej wyglądają na wysokich kobietach, ale jeżeli jesteśmy w stanie pochwalić się zgrabną sylwetką, możemy je nosić bez względu na wzrost. Każda sukienka ma własny styl. Ważne jest, byśmy naturalnie się w niej czuły. Jeśli będzie inaczej, nawet najmodniejsza kreacja może nas oszpecić. A przecież sukienki są po to, by poprawiać kobietom humor. Panowie również uwielbiają tę część naszej garderoby. Chyba nie trzeba pytać, dlaczego?