Modne płaszcze na nadchodzącą wiosnę.

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy uporać się z zbliżającą się wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt zimowe ubrania i otwórzmy nasze serca na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzeczki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale zwiewnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na noszenie płaszczy mamy tak w rzeczywistości tylko ze dwa miesiące. A że zmienną jest, noszenie lżejszych ubrań w najbliższym czasie w ogóle może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie bójmy się, miłe panie i już szykujmy portfele, aby w zbliżającym się sezonie wyglądać modnie.

Tej wiosny nosić się będzie płaszcze z dawnych lat. Przetrząśnijmy, zatem zasoby naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy z nich wyszperać i dopasować do teraźniejszych pomysłów. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń. Ku rozpaczy fanek jaskrawych barw takie w sumie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć ile będzie chciał. Ciuchy których znakiem firmowym są wyraźnie i szeroki pasek uwypuklający smukłość sylwetki, znów będą obecne w naszych miastach.

Materiały, z których uszyte będą płaszcze, zachwycą panie tęskniące za modowym szałem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie niezbędne produkty, które o tej porze roku uczynią z Ciebie boginię.