Moda biznesowa nie musi być nudna

Sklep Top Secret na sezon wiosenno-letni 2013, w swojej ofercie przygotował wybór sukienek nadających się na niemalże dowolną sytuację. Jest to pomysł dla kobiety ceniącej elegancję w nowoczesnej odsłonie. Za pomocą wykorzystania prostych wykrojów, każdy model sprawdzi się równie dobrze w biurze jak też sferze osobistej. Sukienki top secret są przy tym niezwykle kobiece i urocze. Klasyka tradycyjnego kroju została przełamana kolorem, więc zdecydowanie nie można o nich powiedzieć jest to, że są nieciekawe.

W większej części modeli zrezygnowano z zabawy deseniem, na rzecz intensywnej barwy. Znajdziemy pośród nich najmodniejszą w bieżącym sezonie miętę, odcienie musztardowego, amarantu, granatu a nawet butelkową zieleń. Sklep top secret także podjął wyzwanie zaczerpnięte z wybiegów i wprowadził w części kolekcji motyw geometryczny lub baskinkę, co dla amatorek niecodziennych rozwiązań oraz najnowszych nowinek powinno być miłą niespodzianką. Mimo niestandardowych połączeń kolorów, każda z wiosennych sukienek ma odpowiednią długość i świetnie nadaje się do ubrania wyjściowego. To oczywiście już sprawa dodatków. Jeżeli do sukienki w intensywnym kolorze dobierzemy tonującą ją oprawę, bardzo dobrze sprawdzi się w pracy, natomiast gdy podkreślimy kolor innym kontrastującym, stanie się rewelacyjnym wyborem na miły wieczór.

Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Niewątpliwie w bieżącym sezonie w katalogach nie zabrakło również klasyki.

Masz ochotę wiedzieć więcej z owego interesującego zagadnienia? Więc najlepiej trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to obrączki tytan i przejdź do kolejnej witryny.

Dla osób preferujących tradycyjną modę biurową, niektóre modele występują także w odcieniach czarnego, kremu oraz szarości. Proponowane tego roku kroje, bardzo dobrze dopasowują się do dowolnej figury. Swobodnie wśród nich możemy wybrać między luźniejszymi i obcisłymi, zaznaczającymi talię czy maskującymi drobne mankamenty.

Jeżeli masz chęć poznać informacje na przedstawiany wątek, to odsyłam do serwisu (http://pralnia-warszawianka.pl/magiel-warszawa) w którym odnajdziesz wiele fascynujących danych, które szczegółowo omawiają zagadnienie.

Zatem sukienki top secret to świetny pomysł dla każdego. Zarówno dla preferujących klasykę, jak też dla kobiet wybierających nowoczesność. Uniwersalne zastosowanie krojów świetnie będzie sprawdzać się w sferze osobistej, ale także w zobowiązujących sytuacjach w pracy. Co więcej powinno się wspomnieć o tym, co jest najważniejsze – rozmaitość dostępnych kolorów ułatwi bycie sobą w każdej ,nawet stresującej sytuacji, więc ściśle tajna misja top secret została zakończona powodzeniem.

Źródło: domodi