images

Moda a damska bielizna

Trendy ciągle ulegają zmianom. Jakby tak popatrzeć na to z pewnej odległości, może wyglądać to dziwaczne, że każdego roku istnieją inne zalecenia dotyczące tego, co jest gustowne.

Nawet bielizna damska , którą wszakże ogląda zazwyczaj tylko nosicielka oraz czasami małżonek, podlega dynamicznym trendom. Ale nie powinno się ulegać takim zaleceniom – w tym tekście przedstawiamy nowatorski postulat, by każda pani kupowała to, czego pragnie, zamiast tego, co chcą inni!

Porozmawiajmy o takich elementach ubioru, jak stroje kąpielowe . W tym roku (i kolejnym) zalecamy paniom, by wybrały raczej oldskulowe projekty niż współczesne. Teraz modne stroje kąpielowe odsłaniają dużo, co może się paniom nie podobać. Nie okłamujmy się, nie każda z nas posiadła figurę idealną. Dlatego polecamy stroje kąpielowe, które wyglądają na oko tak, jak te zakładane przez kobiety parę dziesięcioleci wstecz. Stroje kąpielowe dosyć duże, zasłaniające między innymi brzuch. Tak zaprojektowane stroje (informacje) kąpielowe mogą prezentować się gustownie, nadając nosicielce dawny powab.

Czemu jesteśmy zmuszane zakładać malutkie stringi (więcej tutaj)? Czy jedynie dlatego, gdyż tak silnie podobają się panom? Czy dlatego, że są modne i jest w dobrym tonie je nosić? To są fatalne argumenty. Niewiasta powinna ubierać to, co lubi i w czym jest jej wygodnie.

Podobnie biustonosze – teraźniejsze panie niezwykle męczą się z różnoraki modelami, które kształtują i złudnie powiększają rozmiar piersi. Robią tak, ponieważ istnieje olbrzymi popyt wśród mężczyzn na spore biusty.

Każda pani, która pragnie czuć się wygodnie i odpowiednie w każdej sytuacji, powinna zwrócić się o radę do pań od bra-fittingu, czyli kobiet, które wybierają dobre dla konkretnej sylwetki biustonosze. Ta usługa pojawiła się w Polsce w ostatnich latach – w rozwiniętych krajach jest uprawiana już od wielu lat.