Mezoterapia igłowa lub bezigłowa? Na którą z nich się zdecydować, aby cieszyć się młodą, pełną blasku cerą?

Każda z nas pragnie prezentować się młodo oraz promiennie, bez względu na wiek. Niestety skóra zaczyna się starzeć już po 20 roku życia, co nie nastraja zbyt optymistycznie. O ile na niewielkie zmarszczki pomogą kremy dostępne w drogeriach czy w aptekach, o tyle już na zszarzałą cerę i większe bruzdy wymagane są profesjonalne zabiegi estetyczne. Zwłaszcza lubiana jest mezoterapia Wrocław, tak samo bezigłowa, jak i igłowa. Na jaką z nich się zdecydować?

skóra, kobieta, uroda,

Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od mezoterapii bezigłowej, która wykorzystuje zjawiska elektroporacji i elektroforezy. Połączenie tych dwóch zjawisk umożliwia cieszyć się jędrną, młodo prezentującą się cerą, ale żeby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, trzeba co najmniej kilku zabiegów. Co zasadnicze, ten rodzaj mezoterapii jest bezinwazyjny, a w takim razie bezbolesny, a pierwsze rezultaty są zauważalne już po upłynięciu doby. W ciągu kilku godz. od wykonania zabiegu cera może być zaróżowiona, ale wskazane defekty szybko znikają oraz można wrócić do swych powszednich zadań. Mezoterapia igłowa z kolei polega na podawaniu pod skórę odpowiedniego środka za pomocą cienkiej igły. Jeśli pacjentka jest naprawdę wrażliwa, można wykorzystać specjalny znieczulający krem, jednak tak właściwie nie jest on konieczny, gdyż poczucie dyskomfortu nie jest wielkie. Z miejsca po wykonaniu zabiegu na skórze widoczne są miejsca wkłucia oraz zaczerwienienia, co może być zauważalne nawet do kilkunastu godzin. Niemiły stan utrzymuje się dłużej aniżeli w przypadku mezoterapii bezigłowej, ale dobrze się zdecydować, gdyż efekty są znacznie bardziej zauważalne.

zabieg kosmetyczny

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Można z miejsca podać większą ilość środka i szybciej cieszyć się młodym wyglądem. Dokładnie zrobiony make-up szczególnie tutaj powinien dobrze zamaskować chwilowe defekty. Jeżeli zatem chciałabyś prezentować się promiennie, mimo że już dawno nie masz –naście lat, wówczas można zdecydować się na mezoterapię.

Spodobał Ci się ten artykuł? Zatem czytaj to mezoterapia wrocław, na co masz chęć na kolejnej witrynie, którą z chęcią dla Ciebie stworzyliśmy.

Zapewne będziesz zachwycona efektami, które uzyskasz oraz znowu zechcesz podbić cały świat, a na początku zawsze możesz udać się nad morze, aby spacerować brzegiem plaży i cieszyć się wspólnym czasem z ukochanym.