Popularne zabiegi medycyny estetycznej

W naszym kraju działa coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej, które proponują szereg rozmaitych zabiegów, pozwalających uporać się z kompleksami, lecz także polepszyć komfort życia. Aktualnie najpopularniejsze zabiegi dotyczą usuwania krępujących zmian na skórze, ale także korekt w obrąbie wyglądu twarzy.

Continue reading „Popularne zabiegi medycyny estetycznej”

Uderz botoksem w zmarszczki mimiczne

Co roku w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale i u nas grono jego fanek stale się powiększa. O czym mówimy? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak żelazko z pogniecionymi ubraniami. Zastanów się nad tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek mimicznych. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. Po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% respondentek. Zwolenników botoksu jest coraz więcej zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prostego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i w czasie karnawału.

Continue reading „Uderz botoksem w zmarszczki mimiczne”

Specjalistyczne zabiegi estetyczne o czym powinno się nie zapomnieć przed konsultacją u specjalisty

Autor: Centrum Kosmetyczno – Dermatolog

Obecnie znacznie więcej uwagi zwraca się na wygląd zewnętrzny, a także powstrzymaniu skutków starzenia. Continue reading „Specjalistyczne zabiegi estetyczne o czym powinno się nie zapomnieć przed konsultacją u specjalisty”

Oferta medycyny estetycznej – na jakie zabiegi dobrze jest dzisiaj przede wszystkim zwrócić uwagę i czemu?

Medycyna estetyczna cechuje się dużą popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że sporo osób walczy obecnie z problematycznymi kompleksami, które utrudniają funkcjonowanie i blokują kontakty z innymi osobami.

Continue reading „Oferta medycyny estetycznej – na jakie zabiegi dobrze jest dzisiaj przede wszystkim zwrócić uwagę i czemu?”